Dyskusje o prezentach dla kobiet
By sasza
#29164 Moim hobby jest głównie motoryzacja a także wszelkiego rodzaju sporty samochodowe, głównie wyścigi. Jako że zawsze chciałem się ścigać to od jakiegoś czasu zacząłem jeździć na tor gokartowy Kartingowy Narodowy (http://kartingowynarodowy.pl/).Nie jest to jeszcze to o czym marzyłem, ale warto od tego zacząć swoją przygodę z wyścigami
By wiolasa
#29303 Moim największym hobby są ryby :) Lubię zarówno te, które hoduje w akwarium, jak i gatunki "zamieszkujące" akweny wodne. Ostatnio miałam okazję nurkować w Oceanie Indyjskim i nareszcie udało mi się spotkać skrzydlicę ognistą pstrą :) Było to moje marzenie, odkąd przeczytałam o niej an http://zooportal.pl/blog/skrzydlica-ogn ... /mwi_gstm# . W ogóle uwielbiam tą stronę, bo to z niej dowiedziałam się praktycznie wszystkiego o rybach! :)
By sasza
#29491 Ja bardzo lubię grać w rzutki. Kiedyś chodziłam w tym celu z przyjaciółmi do miasta ale od kiedy zaopatrzyłam się we wszystkie akcesoria do gry na stronie https://www.darter180.com/ to spotykamy się u mnie w domu. Przyznam Wam, że to jest super zabawa dla osób w każdym wieku.
By kasia744
#29494 Moim hobby jest szycie, bardzo to lubię i staram się zarazić znajome. Ostatnio zaczęłąm szyć firany, na http://tkaninki.com/ gdzie zamawiam tkaniny mają takie piękne wzory że do każdego pokoju uda mi się coś uszyć.
By maciek233
#29537 Ja ostatnio zacząłem wędkować i jestem bardzo zadowolony, mimo nie dużego doświadczenia udało się złowić kilka pokaźnych sztuk. Mam do was pytanie, korzystaliście może z oferty sklepu wędkarskiego Łowca https://wedkarstwo.lucio.pl/? Widzę, że mają całkiem ofertę ale chciałbym poznaj również waszą opinię.
By Belonmdo
#29539 Ostatnio widziałem, że moja narzeczona zamawia dużo sztucznych rzęs. Takie hobby, teraz właśnie nakleja swoim koleżankom rzęsy, oczywiście za opłatą :D :D :D
By JacekMarkos
#29571 Moje hobby to głownie jazda na rowerze, ale zdarza mi się również pójść na pływalnie
By basiam
#30166 Każdy ma jakąś pasję- moją jest fotografia i numizmatyka. Na obie sporo wydaję, ale wcale tego nie żałuję bo sprawia mi to ogromną radość. Teraz myślę nad jakimiś nowymi perełkami do mojej kolekcji i kilka wpadło mi w oko z tej https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety strony. Czy ktoś już tam zamawiał?
By kasjopea
#30227 Moim hobby jest grafika i rysunek, a także malarstwo. W wolnych chwilach dużo czytam.