Dyskusje o prezentach na imieniny
By AniaTU
#51 Zastanawiam się nad tym jaki prezent powinno dawać się na imieniny? Czy powinna być to drobnostka, a na urodziny dawać bardziej konkretny prezent? Co dajecie na imieniny? Czy jeśli ktoś nie obchodzi urodzin to wtedy ten konkretny prezent właśnie na imieniny dać?
By Juzio
#97 Generalnie jest tak, że imieniny u dzieci to są małe ważne i wtedy daje się jakąś drobnostkę, za to dorośli wolą obchodzić imieniny i wtedy raczej daje się jakiś lepszy prezent. Chociaż tak naprawdę to wszystko zależy od podejścia.
By ewa
#7959 .A u nas liczy się jakiś drobny upominek , coś co jest praktyczne .Nawet ostatnio szukam coś dla mamy ,już nie chce apaszek parasoli ,może macie jakiś pomysł ?
By Milenkaq
#7963 Teraz coraz więcej osób wybiera drobne upominki które są bardziej praktyczne a nie coś dużego z którego nikt się nie cieszy .Wiesz dobrym upominkiem będzie kawa która ma wyjątkowy smak na przykład Arcaffe Roma http://www.coffeedesk.pl/product/265/Arcaffe-Roma coraz więcej osób decyduje się na tego typu prezenty,a nie coś co będzie się powielało.
By Misiek44
#8352 Mały upominek zdecydowanie wystarczy, możesz kupić nawet tylko taką kawe http://www.coffeedesk.pl/product/272/Arcaffe-Margo i solenizant na pewno sie ucieszy. Gdyby to była jakaś większa okazja mogłabyś pomyśleć o innym prezencie ale jak to tylko imieniny to coś takiego wystarczy.