Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Czwartunioo
#25427 Zawsze warto, przecież to jest świetna okazja żeby zintegrować kierownictwo firmy wraz ze zwykłymi, szarymi pracownikami. Tylko pamiętajcie, że obsługa imprez to wcale nie jest taki łatwy kawał chleba... To naprawdę wymaga trochę poświęcenia i czasu włożonego w organizacje.

By Mardeen
#25517 Oczywiście, że warto organizować takie firmowe imprezy. My zawsze w firmie korzystamy z Catering Arts. Przygotowują bardzo dobre dania i dowożą na miejsce. Mają duże doświadczenie w organizowaniu takich imprez.
By FranczeskaWil
#26803 Myślę, że w firmach warto stawiać nie tylko na imprezy firmowe ale także na róznego rodzaju szkolenia i konferencje. Podczas takich wydarzeń możecie zbratać ze sobą pracowników i przy okazji czegoś nauczyć pożytecznego ;) Jeżeli szukalibyście idealnego miejsca na konferencje pod Warszawą czy też szkolenie to zajrzyjcie na ofertę Hotelu Lamberton http://www.hotellamberton.pl/konferencje/ oferującego aż 11 sal konferencyjnych w bardzo nowoczesnym, eleganckim stylu
By Mardeen
#28680 My ostatnio na taka firmową imprezę wynajęliśmy firme catering arts, która przygotowała dla nas pyszny bufet z ciepłymi daniami oraz stoł kawowy. Wszystko świetnie się udało.
By nikita3
#29652 Czy warto, na pewno warto. Co jakiś czas powinno się zadbać o jakieś ciekawe wydarzenie dla swojego biznesu/firmy. Do zaprojektowania przestrzeni gdzie ma odbyć się wydarzanie mogą pomóc Ci oni http://www.stagedesign.events/scenografia-lodz/ Myślę że zewnętrzna firma to najbardziej praktyczne rozwiązanie w takim wypadku.
By diament
#30868 Organizując taką imprezę warto pomyśleć o specjalnych atrakcjach dla gości. Może taka http://www.ateliegrupa.pl grupa taneczna będzie fajnym pomysłem? Są to doświadczeni tancerze, którzy rozkręcą imprezę. Taki pokaz na pewno będzie dobrą rozrywką.
By ferox
#30940 Taka impreza to fajny pomysł, tylko warto się do nieij odpowiednio przygotować. Warto poszukać różnych firm. Przykładem jest konferental - kamery wypożyczalnia, dzięki czemu będzie można nagrać najciekawsze framenty imprezy ;)
By Arkadia
#31502 Pewnie, że warto zorganizować imprezę firmową. Należy do tego wybrać odpowiednie miejsce. Nasza firma miała w Restauracji Akademia w Warszawie. To bardzo klimatyczne miejsce, które sprawiło, że pracownicy oraz przełożeni wspaniale się zintegrowali. Czuliśmy się swobodnie i bardzo miło przy wyśmienitym jedzeniu, odpowiednim wystroju sali oraz wesołej oprawie muzycznej.