Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Hela
#32087 Jak najbardziej warto o ile zorganizuje to ktoś z głową. Bo nic gorszego, kiedy brak atrakcji i uczestnicy zaczynaja cos robic na własna rękę. Na przykład organizacja eventów w Gdańsku zajmuje sie bardzo konkretna firma http://eventconcept.pl/pl/organizacja-imprez.html Klientom gwarantuja dyspozycyjność na każdym etapie przygotowywania imprezy. Wszystko jest tak przygotowane, że podczas imprezy brak na niej nudy.

By adik356
#34392 Korzystając z pogody można taki firmowy event przygotować, są firmy które pomagają w organizacji, np. wypożyczalnia naczyń, namiotów, krzeseł i ogólnie wszystkiego, co w imprezie w plenerze się przydaje. W Częstochowie Yellow catering chyba ma wszystko, co potrzebne
By barto776
#34461 Czy widzieliscie juz oferte http://fiesta.com.pl/oferta-naszej-firmy-cateringowej/ ? Jest to catering dla firm z ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalną ekipą. Są w stanie zoorganizowac impreze w dowolnym miejscu, nawet na kilkaset osób. Sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim.
By Marget
#34613 Ponieważ lato w tym roku mamy niezwykle udane pod względem pogody, szef zorganizował nam event na świeżym powietrzu. Byliśmy na takiej wyjątkowej imprezie w Warszawie na https://kartingowynarodowy.pl/dla-firm/eventy-firmowe/ było rewelacyjnie! Gokarty, asfaltowy tor, mnóstwo emocji podczas rywalizacji, najwyższa jakość obsługi, a wszystko w atmosferze fajnej zabawy. Takiego eventu jeszcze nie mieliśmy. Nawet pogoda dopisała.
By bejoung
#34860 No takie imprezy powinny być w każdej firmie. ludzie inaczej zachowują się w pracy a w godzinach wolnych. Nawet nie musi być to coś dużego, a wystarczy np. koncert https://spragnienilata.pl/ i już mozną się fajnie bawić s gronie współpracowników.
By Amanda
#35243 Witam może ktoś polecić lokal na spotkanie biznesowe..??? Szukamy naprawdę restauracji na poziomie w Warszawie. Szukałam trochę w necie ciekawych miejsc i trafiłam na stronę restauracji Akademia. Menu mają bardzo ciekawe, miejsce też jak widzę eleganckie. Czy ktoś może był w tej restauracji i może napisze mi czy warto tam zabrać klienta na ważne spotkanie ? Od tego zależy też moja przyszłość.
By johny5a
#35339 Co do imprezy firmowej to na pewno warto będzie zainteresowac się oferta jaka jest wynajem hostess Warszawa dzieki hostessom impreza przebiegnie w bardzo miłej atmosferze, hostessy moga reklamowac twoją firmę lub zabawiać twoich gości rozmową i wysublimowanym żartem :)
By stejsi
#35703 Takie imprezy moim zdaniem powinny być obowiązkowe! Każdy powinien spędzić trochę czasu ze współpracownikami poza miejscem pracy. Wtedy lepiej można się później dogadywać. A na takie imprezy świetnie nadaje się www.piekno.com.pl gdzie na pewno każdy będzie dobrze się bawić.