Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Marie
#39790 Szybki internet oferuje również firma IT4Polska - mam go u siebie w domu i sprawdza się świetnie. Jak ktos szuka czegoś naprawdę niezawodnego to polecam.
By cleganebowl
#41998 Moim skromnym zdaniem, podczas wyboru dostawcy Internetu, warto pochylić się nad wszystkimi ofertami. Jest fajna strona, która zrobiła całą robotę: https://rankinginternetu.pl/internet-st ... y-do-domu/ i mają naprawdę świetny ranking. Można przy okazji zrobić test łącza internetowego - super sprawa. Polecam!
By heweea
#42510 Jeśli decydujecie się na montaż internetu w domu to warto pamiętać, aby instalację wykonać z materiałów wysokiej jakości. Aby odbiór internetu był niezakłócony dobrze jest wykorzystać kabel światłowodowy do wykonania sieci w domu. Wysokiej jakości kable znajdziecie w ofercie firmy Telmor. U nich można zakupić także inne elementy do wykonania kompletnej sieci teletechnicznej.
By grupka
#45452 Internet daje mnóstwo możliwości jeśli mowa o prowadzeniu firmy. Jakiś czas temu zmieniliśmy u siebie centralę telefoniczną na wirtualną z połączeniami internetowymi. Nie mam słów ile więcej możliwości, funkcji mamy, ile zadowolonych klientów dzwoniło, że coś na plus się u nas zmieniło bo nie problem się dodzwonić. I to wszystko nadzorujemy dzięki połączeniom internetowym i systemowi udostępnianemu dzięki sieci. U nas ta centrala to pbx od https://focustelecom.pl/focus-pbx/. Jeśli macie stacjonarną centralę u siebie to polecam przetestować wersję demo tej wirtualnej i zobaczycie różnicę. Połączenia internetowe są też o wiele tańsze to trzeba przyznać. I taka centrala pozwala na nielimitowaną liczbę nagrywanych rozmów na przestrzeni dyskowej bez limitu.
By fiolkowa krolewna
#47472 Dla mnie naprawdę ważną kwestią przy okazji korzystania z internetu jest pewność, że żadne dane nie trafią w nieodpowiednie ręce oraz ochrona przed targetowaniem i profilowaniem na podstawie adresu IP. W obu tych przypadkach z pomocą przyszły mi usługi vpn. Pod adresem: https://www.dobryvpn.pl/artykuly/jak-ukryc-ip/ znajdziecie bardzo dobry artykuł, który wymienia zalety możliwości ukrycia adresu IP, zerknijcie sobie koniecznie.