Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Miszka
#24695 Bardzo interesujący temat, przy okazji chciałem spytać czy wiecie już na co będziecie przekazywać swój 1 procent z podatku? Bo ja znalazłem stronę tej fundacji i chyba zdecyduje się im pomóc - https://fpbb.pl/1-procent-2017/ - co o tym myślicie? To dobry wybór? A może możecie polecić mi coś innego? :)

By aleksandra12
#25094 Ja uważam, że ciekawą opcją jest inwestowanie w spółki. Teraz bardzo popularne stało się kupowanie gotowych spółek, coraz większa liczba osób decyduje się właśnie na taką formę. To dużo wygodniejsze, aniżeli zakładanie spółki od podstaw. Tutaj jest strona główna na której dowiecie się wiele więcej.
By mondrala
#25552 Warto zainwestować w ułatwiającą prace aplikację https://inewi.pl/ Dzięki niej nie będziemy musieli zliczać godzin pracy naszych pracowników. Aplikacja odbija wejścia oraz wyjścia z pracy naszych ludzi, i zlicza za nas wszystkie godziny. Na prawdę polecam.
By kryskazet
#26083 Inwestowanie w nieruchomości jest na pewno dobrym pomysłem. Tylko trzeba pamiętać o tym, żeby oddać nieruchomość pod zarządzanie jakiejś dobrej i sprawdzonej firmie, na przykład można skorzystać tutaj z usług zarządzania nieruchomościami, które oferuje firma http://estatedealer.net/ . Moim zdaniem to będzie najlepsza opcja, bo zaufajcie mi, wcale nie jest tak prosto zarządzać nieruchomością... Można łatwo wyjść na minus zamiast zarabiać.
By sasza
#26525 Na pewno warto wziąć pod uwagę inwestowanie w akcje giełdowe. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Polecam zapoznać się z ofertą domu maklerskiego TMS: https://www.tms.pl/oferta/akcje-gieldowe. Dzięki nim uzyskacie dostęp do akcji zarówno polskich jak i do zagranicznych spółek. To daje ogromne możliwości.
By diament
#28863 O ile w ogóle chcemy w coś zainwestować to najlepiej wcześniej zapoznać się z różnymi opcjami i wybrać najlepszą dla siebie opcję. Giełda jest popularna, ale teraz czytałam też o kryptowalutach https://krypto.net.pl/ Takie rozwiązanie może się bardzo opłacać.
By pocket
#30481 Apropo kryptowalut - dla mnie to trochę skomplikowana sprawa ale mój kolega zna się na tym i mówi, że kryptowaluty można uczynić niezłym sposobem na zarobek. Mówi, że kilka lat temu aby zacząć wydobywać kryptowaluty potrzebowaliśmy zwykłego komputera PC z jedną kartą graficzną. W obecnych czasach technologia się znacznie rozwinęła i trudność wydobywania znacznie się zwiększyła, dlatego też aby w obecnym czasie zacząć kopać kryptowaluty potrzebujemy specjalną koparkę do kryptowalut ( tu można zakupić taki sprzęt http://cyfrowakopalnia.pl/ ). Co Wy sądzicie o rentowności takiego wydobywania kryptowaluty? Ktoś praktykował?