Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Bella89
#30921 Co do inwestycji to ciekawe odbywają się teraz w Masdar https://dariuszstasik.com/jak-wyglada-m ... to-masdar/ . Wiecie, że planują tam otworzyć linię autobusów typu ECOBUSy, które będą przystosowane do tamtejszych warunków. Mają się również pojawić Light Rail Transit (LRT) oraz Group Rapid Transit (GTR) . Naprawdę ciekawie się zapowiada...

By ferox
#30941 Według mnie warto zastanowić się nad inwestycją w rolinctwo. Poczytaj sobie - https://www.syngenta.pl/. Obecnie to bardzo przyszłościowa branża, w końcu trendy się zmieniają, jednak żywność zawsze będzie potrzebna :)
By Mimichaska
#31014 Sama nie wiem. Najpewniejsze się wydają nieruchomości i jak tak słucham od znajomych to raczej wszyscy są zadowoleni, Ci co mają mieszkania zakupione pod wynajem. Jest to na pewno wygodna inwestycja. Może warto też zapoznać się z zarządcami nieruchomości jak Status http://status.pl w przypadku jednego mieszkania nie ma to sensu, ale już osiedle albo większa ilość mieszkań pod wynajem to spore wyzwanie do ogarnięcia.
By adik356
#31753 Chcąc zainwestować swoje środki bezpiecznie, warto jest skorzystać z pomocy firmy, która mogłaby nam doradzić, inwestowanie w co może być dla nas opłacalne, a w co nie... Licząc na bezpieczny zysk warto byłoby zdecydować się na inwestycję długoterminową, która jest możliwa chociażby dzięki firmie http://www.viennalife.pl/oferta/inwesty ... terminowe/
By czikita
#31850 Przy większym kapitale można się pokusić o inwestycję w halę magazynową i wynajmowanie jej później za dobre pieniądze. Więcej o budowie takich konstrukcji znajdziecie na stronie jednego z wykonawców: https://www.frisomat.pl
By sasza
#32969 A gdyby tak zainwestować w monety? Myśleliście o tym może? Bardzo dobrą ofertę znajdziecie na stronie https://www.metalmarket.eu/. Oni oferują także usługę depozytu, dzięki czemu nie musimy się bać o bezpieczeństwo tych monet czy też złotych i srebrnych sztabek.
By Marysia_89
#33043 Ja polecam inwestować we własny biznes np w DIY. Ludzie lubią rzeczy, które wyglądają oryginalne. Hand made właśnie taki jest - możesz robić każdy produkt niepowtarzalny i to się może sprzedać :)
Ja robię takie rzeczy dla rodziny czy znajomych i są tym zachwyceni, http://www.welnabawelna.pl/ - tutaj kupisz fajne włóczki na start :)
By sylwia4012
#33473 Na pewno dobrą inwestycją jest budowa hali stalowej. Jak już budowa hali stalowej dobiegnie końca możemy ją wynająć i czerpać z tego naprawdę niezłe pieniądze. Co prawda na początek trzeba wyłożyć trochę gotówki ale prędzej czy później koszty się zwrócą i na pewno wyjdziemy na plus. Budowa hali stalowej to dobry pomysł na dobry zarobek.