Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By mondrala
#35399 Ja prowadzę firme budowlana, i chce zainwestowac w rusztowania na tej stronie https://www.dramix.pl/ aby poszerzyc nasze usługi z wnętrz na również elewacje oraz stawianie budynków od podstaw. Jest tutaj bardzo dobra oferta którą warto będzie sprawdzić. Dzieki niej na pewno uda nam sie poszerzyć nasza ofertę.
By KubaSt
#36020 Jak dla mnie dobrym pomysłem na inwestycję, jest kupno nieruchomości za granicą na wynajem turystyczny. Bardzo ciekawe oferty można znaleźć tutaj https://tripinvest.pl/sprzedaz/costa-blanca/dom-willa, są tam domy, apartamenty i różne inne nieruchomości do kupna. Z takiego wynajmu można czerpać bardzo duży przychód pasywny, a przynajmniej tak mi się wydaje.
By dorianagrey
#36174 Siostra odłożyła troszkę oszczędności i zastanawia się co z nimi zrobić. Czy obligacje korporacyjne o których przeczytałam w tym wpisie http://www.biznes-desk.pl/wiadomosci/artykul/389,Obligacje_korporacyjne_-_oferty_prywatne_czy_publiczne?_Jak_inwestowac_w_papiery_dluzne to mądry pomysł? Gdzie znaleźć tą właściwą firmę i odwrotnie?
By monikabert90
#36175 Witam, a czy Waszym zdaniem opłaca się w dzisiejszych czasach inwestować w obiekty biurowe? Widziałam na stronie http://depenbrock.pl/oferta/obiekty-biurowe-i-uslugowe, że budową takich obiektów zajmuje się między innymi firma Depenbrock Polska. Decydując sie na taka budowę i wynajmując cześć pomieszczeń innym firmom, można by na tym naprawdę nieźle zarobić, nie sądzicie?
By Fela3
#36248 W mojej firmie nie ma czegoś takiego jak brak rozwoju. Wiemy jak bardzo jest on ważny, aby sytuacja naszej firmy nie pogarszała się. Konkurencja nie śpi wtedy kiedy my najmniej się tego spodziewamy, zaatakuje. Warto wtedy skorzystać z oprogramowania które oferuje nam firmy https://www.absolvent.pl/pracodawcy/profil-itmagination/opinie#/. Takie innowacyjne zagranie ma szansę sprawić że nasza Firma naprawdę osiągnie duży sukces.
By stejsi
#36503 Wiadomo każdy kto inwestuje, myśli o pomnożeniu swojego majątku nie ma się co oszukiwać. Bardzo trafną inwestycją praktycznie w każdym mieście jest np myjnia bezdotykowa, z której ludzie chętnie korzystają. Mojemu znajomemu oni stawiali myjnię http://mtautomatic.pl/myjnia/kontenerowa/ która po krótkim czasie była ustawiona i gotowa do pracy. A sam biznes przynosi mu spore dochody, minusem moze być tutaj dla niektórych spora inwestycja, bo jak wiadomo myjnia nie należy do najtańszych inwestycji.
By Kaczorek8
#37121 Witam, zastanawiam się nad zainwestowaniem w mieszkanie. Zastanawiam się nad współpracą z biurem nieruchomości. korzystaliście kiedyś z ich usług? Bardzo podoba mi się oferta tego biura https://www.russjan.com/sopot-mieszkania,15,pl.html co sądzicie? Chętnie poznam opinie o tym biurze. Moim wielkim marzeniem jest mieszkanie nad morzem i mam nadzieje,że wreszcie będę mogła zrealizować to marzenie.