Dyskusje o prezentach dla kobiet

By Izyda
#34519 Cienkie i łamliwe włosy to niestety zmora nawet bardzo młodych ludzi. Mój siostrzeniec jest właśnie w wieku dojrzewania i przez burzę hormonów jego czupryna zaczęła się przerzedzać. Już nie wie jak o nie dbać, żeby zatrzymać wypadanie. Razem z siostrą szukałyśmy powodów, dlaczego tak się dzieje. Jednak ten artykuł https://www.drturowski.pl/blog/pl/lysie ... odym-wieku rozwiał nasze wątpliwości. Okazuje się, że istnieje wiele przyczyn takiego stanu.
By Jowsska
#34599 Preparaty do pielęgnacji włosów https://sklep.barwa.com.pl/33-wlosy pomagają mi od dawna. Traciłam włosy po porodzie, tłuściły się niesamowicie, koszmar! Odstawiłam wszystkie markowe odżywki, szampony zastępując je preparatami ziołowymi pozbawionymi jakichkolwiek substancji chemicznych i parabenów. Zaufałam sposobom, które stosowano od wiek wieków i opłaciło się. W tej chwili nie muszę już myć włosów codziennie, wystarczy co 2-3 dni. Zachęcam do wypróbowania.
By heweea
#36096 Przede wszystkim warto zainwestować w dobry sprzet do pielęgnacji włosów bo to podstawa. Jak macie starą suszarkę która dmucha mega gorącym powietrzem to bardzo łatwo przesuszyć i zniszczyc włosy. Ja odkąd zmieniłam suszarkę na babyliss to przestałam mieć problem z włosami. Ta suszarka ma fukncię regulacji temperatury wiec nie ma szans aby się poparzyć. Poza tym jest lekka i poreczna, bardzo dobrze się nią modeluje włosy.
Zwróc tez uwage czy nie myjesz włoswó z zbyt gorącej wodzie bo to tez szkodzi .