Dyskusje o prezentach dla kobiet
By Nostalgia
#20967 Nie ma kategorii "prezent dla siebie" a by się przydała. Mam łamliwe i cienkie włosy i chętnie bym sobie sprawiła coś na polepszenie ich kondycji. Znacie jakiś kosmetyk dobry na moje problemy? Ale koniecznie taki, który nie obciąża włosów, żeby się nie przetłuszczały.

By stejsi
#21214 Profesjonalne kosmetyki to może być ten trop. Niedawno pytałam Panią w aptece jak dbać o cienkie i łamliwe włosy, to poleciła mi zapoznać się z wpisem http://www.vichy.pl/blog/masz-cienkie-i-%C5%82amliwe-w%C5%82osy-sprawdz-jak-o-nie-dbac/vmag60782.aspx Podobno te rozwiązania od Vichy są bardzo skuteczne.
By Zdrojewska
#21495 Na pewno odpowiednio pielęgnacja to podstawa, nie można ich pozostawić samych sobie, bo inaczej staną się jeszcze trudniejsze do okiełznanie. Myślę, że na co dzień pomocna może okazać się lokówko suszarka rowenta, np. taka: http://www.rowenta.pl/c/Lok%C3%B3wko-suszarka-Imagin-Hair-Brush/p/1830001537.
By MarekOz
#21996 Mnie na osłabione włosy pomogło stosowanie plastrów dermastic. Są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy je przykleić na noc, niedaleko włosów. Taka kuracja trwa 8 tygodni i widać dużą różnicę!