Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By Yen
#40641 Ja w bardzo szybki sposób nauczyłam się angielskiego wyjeżdżając na pół roku do Anglii (przed wyjazdem znałam tylko podstawowe zwroty) :)
By poirrott
#47312 Skuteczna nauka języka angielskiego to raczej jest możliwa w dobrej szkole językowej. Dlatego też ja udałam się do Angielskiej Wioski https://angloville.pl/ gdzie uczą języka nie z jakiś książek tylko poprzez rozmowy. A to najbardziej pozwala na przełamanie bariery językowej. Wprawdzie kurs taki trwa zaledwie 70 h ale za to jest to bardzo intensywnego programu językowego z Native Speakerami. Skoro ja się nauczyłam to każdy też to zrobi
By JohnWeek
#48554 Nie wiem czy istnieje jakaś taka metoda, bo jak nie ma się głowy do języków obcych to nawet żaden wyjazd zagraniczny nam w tym nie pomoże. Jednak spróbować nie zaszkodzi. Dlatego też szukam jakieś sprawdzonej szkoły językowej i tak znalazłam tę szkołę Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-we-wroclawiu/kursy Jest to szkoła językowa z dużym doświadczeniem a ich lektorzy nieustannie zdobywają doświadczenie i mają szansę obserwować, jaka nauka języków obcych przynosi najlepsze rezultaty
By monikabert90
#49142 Mi się wydaje, że najlepiej po prostu zapisać się na jakiś kurs językowy w dobrej szkole językowej. Jedną z takich szkół jest Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na przykład na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wloski/dla-poczatkujacych. Tam akurat został opisany jej kurs języka włoskiego dla początkujących ;)
By brovikkk
#51264 Tak jak wspominali inni szkoła językowa i lekcje u profesjonalistów to dobry pomysł. W Katowicach mamy szkołę http://www.szkola-jezykowa.com/ do której sporo moich znajomych jest zapisanych i bardzo sobie chwali także jeśli jesteście z okolic to polecam zerknąć.
By basiam
#51371 Pomyśl o kursie językowym.
Możesz wziąć pod uwagę taki kurs językowy w domu.
Zerknij sobie tu rzeczowniki policzalne i niepoliczalne w języku angielskim i zobacz czy taka forma nauki będzie dla Ciebie odpowiednia ale ja uważam, że na pewno warto wziąć to pod uwagę.