Dyskusje o prezentach dla przełożonych, szefa, szefowej
By dobrarada
#2766 "Jak szybko opanować język obcy" Anny Szyszkowskiej-Butryn - każdy doceni taki prezent. W końcu kto z nas nie lubi (albo nie musi ;) ) uczyć się języków obcych? W tej książce znajdziecie mnóstwo pomysłów na to, jak szybko i skutecznie uczyć się kolejnych słówek i zasad. Przyda się na lata,a każdy szef i współpracownik na pewno doceni, że dbacie o jego rozwój. Plusem takiego prezentu jest i jego uniwersalność, i praktyczność. A książka przecież wydana jest ładnie - już samą okładką zachęca do sięgnięcia do środka :)
Załączniki
Jak szybko opanować język obcy.jpg
Jak szybko opanować język obcy.jpg (24.18 KiB) Przeglądane 3010 razy
By kasjopea
#8440 Powinnam kupić tę książkę córce swojej znajomej w prezencie :D Młoda z zapałem już od dwóch lat uczy się dodatkowo języka na popołudniowych lekcjach angielskiego i ma zamiar w przyszłości zamieszkać w Londynie, którym jest kompletnie zafascynowana. Mam szczerą nadzieję, że jej się uda i trzymam za nią kciuki, aby spełniała swoje marzenia. Czasami znalezienie dobrego nauczyciela, który przekazuje nam wiedzę z pasją i zaangażowaniem, może być naprawdę świetną przepustką w przyszłość.
By Vrai
#28702 Chyba wolę pójść do szkoły językowej, która ma dobre opinie niż tracić czas na czytanie książek o tym, jak się uczyć. Niestety większość takich książek ląduje w moim przypadku w kącie po przeczytaniu kilkudziesięciu stron.
By monina22
#29014 Na pewno nie jest to proste zadanie. Ja uczę się angielskiego od praktycznie 10 lat, a i tak nie czuje się jakoś mega mocno w tym języku. Na pewno nie zdecydowałabym się przetłumaczyć dokumenty w firmie, ale to jest normalna rzecz. Wynajmujemy biuro tłumaczeń http://www.verbo.com.pl od takich zadań. Przy technicznych tłumaczeniach warto korzystać z takiej pomocy
By Kirssteen
#32394 Co do biur tłumaczeń to oferta jest bardzo duża. Możecie również porównać ofertę z firmą https://euro-tlumaczenia.pl U nich możecie liczyć na każdego rodzaju tłumaczenia,również mają oferte dedykowaną dla firm. Specjalizują się także w takich większych projektach tłumaczeniowych
By franksa
#32403 Najlepiej to zapisać się na kurs języka obcego. Kursy robione w szkołach językowych powinny przynieść najlepszy efekt, ja tak się właśnie uczyłam. Spróbujcie udać się do szkoły językowej http://landers.pl Uczą niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego i włoskiego na bardzo różnych poziomach nauczania.
By helguzia
#34429 Najważniejsze to to by cały czas obcować z tym językiem obcym. Osłuchać się, mieć możliwość by uczyć się nowych słówek czy zagadnień związanych z gramatyką. Wiem jakie to ważne i dlatego zdecydowałam się zadbać o porządną edukację mojego dziecka ( także związaną z językami obcymi ) już na etapie szkoły podstawowej. Córka od 3 lat chodzi do prywatnej podstawówki Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Ochocie. Kameralne klasy, doświadczeni pedagodzy i super oferta edukacyjna.