Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By DeadMan
#23799 Zdecydowanie warto jest szukać interesujących promocji oraz rabatów, ponieważ w niemal każdym sklepie one obowiązują. By ułatwić sobie śledzenie na bieżąco promocji w różnych miejscach, warto skorzystać z aplikacji Moja Gazetka - http://mojagazetka.com/, która gromadzi w jednym miejscu gazetki różnych firm. To całkiem dobre rozwiązanie, przynajmniej nic nie jest w stanie umknąć tak łatwo. Ja w taki sposób ułatwiam sobie oszczędzanie nawet w przypadku codziennych zakupów. ;)
By czikita
#32270 Mi się ostatnio udało kupić kilka nowych rzeczy naprawdę tanio, na portalu Arena.pl. Sprzedają tam różne większe i mniejsze firmy i często można trafić na produkty przecenione nawet o połowę.
By fiolkowa krolewna
#44041 Generalnie każdy z nas ma zupełnie inne sposoby na oszczędzanie, ale jeśli miałabym podrzucić Wam coś konkretnego to z pewnością byłaby to ta stronka: https://krainaoszczedzania.pl/ znajdziecie na niej całą masę informacji o promocjach, które obecnie obowiązują w wielu sklepach. Przy kupowaniu prezentów to może naprawdę wiele ułatwić ;) Koniecznie sobie zerknijcie!
By selon
#48223 Ja wręcz przeciwnie. Jestem chyba zakupochowiczką. Nie umiem kupować i nie lubie. Mam w szafie 3 bluzki na krzyż. Teraz mam jedną parę spodni i 3 spódnice w które się mieszczę. Do tego 3 swetry i zero kurtki. Torebkę mam jedną większą i jedną malutką. To tyle:)

Jeśli szukacie dobrego pomysłu na prezent, polecam to miejsce; http://www.stylishwoman.pl/

Dobry blog, na który ostatnio sobie zaglądam bo mozna tam poczytac o najnowszych trendach jeśli chodzi o buty oraz ubrania. Jak również znaleźć pomysły na prezenty.