Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By wiolasa
#34306 Dokładnie jestem tego samego zdania. U mnie łazienka jest stosunkowo mała, dlatego szukałam rozwiązań, które zapewną funkcjonalność, a zaoszczędzę maksymalnie na miejscu. Stąd pojawił się pomysł na zamontowanie radia łazienkowego w zabudowie z oferty na stronie https://eissound.pl/ . Okazało się to strzałem w dziesiątkę i każdemu obecnie polecam takie rozwiązanie. Nie ma lepszego relaksu jak kąpiel przy ulubionych dźwiękach ;)
By adik356
#34622 Urządzając łazienkę powinno się zadbać o wybór odpowiedniej pralki, przy pomocy której moglibyśmy doprowadzić swoje ubrania oraz pościel do porządku. Ciekawym wyborem może okazać się http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pran ... 148ph7-1-s - jest stosunkowo tania, a pozwala na sporą oszczędność czasu (czas prania wynosi maksymalnie 59 minut)
By tomik
#34654 Niezbędnym wyposażeniem każdej łazienki jest z pewnością Bateria Umywalkowa. Jeżeli borykamy się z jej wyborem, powinniśmy zacząć czytać fachowe blogi czy artykuły, jak np. http://armatura-lazienkowa.info Często korzystam z tego typu stron gdy staję przed zakupem czegoś nowego lub rzeczy, której wcześniej nie kupowałam :)
By Cabinka
#37412 Szczerze mówiąc ja bym celowała w jakieś ładne lustra na wymiar do łazienki. Mam na myśli coś takiego jak np. tutaj http://www.lustrowramie.pl/lustra-na-wy ... azienkowe/ Moim zdaniem wyglądają pięknie i są warte swojej ceny. Ich uniwersalny a jednocześnie nietuzinkowy wygląd na pewno przypadnie do gustu wielu osobom.
By Arogancki3
#39138 A może ktoś lubi samemu coś podłubać. Ja przymierzam się do zrobienia lampy wiszącej ze słoików :) Koszty małe, ale jakże oryginalne. https://ardant.pl/lampa-ze-sznurka-lub- ... e-wiszaca/
Sama łazienka powinna być przytulna i jasna. Światło powinno być jasne czyli temperatura światła zimna. Warto zadbać o sporo dodatków i dekoracji.
By Arogancki3
#39140 Co do kabiny, lepiej zamówić szklarza, który wam ją zrobi na wymiar. Te kabiny w sklepach to straszna tandeta. Ciężko je później dobrze wykończyć. Szklarz zrobi ładne drzwi, bez wszystkich plastików i chromowanych części.