Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By PrezentyLubie
#34144 Ja wolę coś bardziej nowoczesnego, jak te nowsze modele iPhone'ów> https://leasinglaptopa.pl/Apple_iPhone_ ... fc46c1cb1d Dzięki potężnej wydajności, procesor bez problemu poradzi sobie z grami i aplikacjami do rozszerzonej rzeczywistości. Myślę, że idealnie nada się również na prezent, nie sądzicie ?
By Amanda
#34637 Mi się podoba ten model telefonu https://www.ceneo.pl/69539149 i zamierzam go kupić, zresztą marka Apple produkują dobrej telefony. Intuicyjny system, dobrze leży w dłoni, nie zacina się - a na tych cechach najbardziej mi zależy. Tutaj mam możliwość porównać ceny bo wiadomo że w sklepach stacjonarnych nie ma wyboru i są droższe.
By wiolasa
#35802 Moim zdaniem telefon należy wybrać w taki sposób, aby był on dobrany do indywidualnych potrzeb ;) Jednak najważniejsze jest to, by świadomie i bezpiecznie z niego korzystać. Ja swego czasu miałam naprawdę bardzo duży problem z niechcianymi smsami i połączeniami jednak znalazłem artykuł na portalu z nowinkami technologicznymi, który pozwolił mi się tego wszystkiego pozbyć. Tutaj macie tą stronę https://mobileclick.pl/jak-zablokowac-n ... to-proste/ . Myślę, że dobrze jest się z nią zapoznać, bo jest to temat dość ważny w kontekście bezpieczeństwa ;)
By mirek86
#36003 Ja mam sony i nie mogę narzekać, jestem zadowolony. Obecnie zastanawiam się nad zamówieniem urządzenia do dezynfekcji telefonu z http://www.dezzy.pl/ Co o tym sądzicie? Jak dla mnie to świetny pomysł.
Do tej pory czyściłem telefon ściereczką ale to nie wystarczy by usunąć brud i bakterie.
By piotr67
#37460 Są telefony dla starszych osób. Są odpowiednio proste w obsłudze i nie posiadają zbyt wiele funkcji. Można je całkiem tanio kupić w sklepach z telefonami. Są również różne aplikacje ułatwiajcie korzystanie z smartfonów, a sms można wysyłać korzystając z bramek http://bramkasms365.pl/play/