Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By pokrzywa
#30368 Cześć, myślę nad kupnem jakiegoś klasycznego telefonu dla mamy. Na razie myślę nad Tango, bo mama bardzo lubi klapki. Jak myślicie, to dobry wybór? A może macie inne propozycje?

By Hannakok
#30383 Smartfon odpada? Może znaleźć coś prostego w obsłudze a jakoś telefonu dużo lepsza niż takiego z klapką
By Nikolll
#30460 Moja mama też wzbraniała się od smartfona, bo ona nie umie, nie potrafi, a na chwilę obecną nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Ostatnio miała rozbitą szybkę także naprawiałam jej w https://ss24h.pl/ wszystko poszło sprawnie, bardzo szybko. Serwis naprawdę godny polecenie.
By onamiki
#30542 o może najbardziej klasyczny model w nowej, odświeżonej wersji czyli ta Nokia https://www.al.to/p/362999-smartfon-telefon-nokia-3310-dual-sim-granatowy.html :mrgreen: Ulepszona Nokia 3310 otrzymała kolorowy ekran 2,4”. Co ważne, dzięki warstwie polaryzacyjnej wyświetlacz zachowuje pełną czytelność przy każdym świetle. Nawet w ostrym słońcu. Do tego tak jak pierwowzór ma bardzo żywotną baterię i standardowe, wygodne przyciski. Jego obsługa jest bardzo intuicyjna a i można na nim spokojnie przeglądać internet. Myślę, że to będzie strzał w dziesiątkę ;)
By diament
#30735 Jeśli zależy nam na eleganckim, klasycznym smartfonie, to może Max Com? Podobają się wam takie telefony? Bardzo ładnie wyglądają, mają wszystkie potrzebne funkcje i nie ma problemu z dostaniem ich na rynku. Jaki smartfon waszym zdaniem jest najlepszy?
By wiolasa
#32427 U mnie nie było problemem z wyborem telefonu, bo od zawsze marzył mi się konkretny model :D Większy problem miałam z tym, żeby znaleźć dobry abonament, w którym bym mogła wziąć taki telefon. Sprawa jest o tyle utrudniona, że mieszkam w Anglii. Na szczęście moi znajomi (też Polacy) polecili mi wejść sobie na http://smartfony.co.uk/ i tam wyszukać interesujący mnie telefon wraz z ofertą. I to był najlepszy wybór :D
By mondrala
#33843 Jeżeli chodzi o model telefonu to polecam Ci sprawdzić takie oferty na ceneo https://www.ceneo.pl/64093703 znajdziesz tutaj naprawdę bardzo dużo ciekawych okazji cenowych, dzieki temu że jest to porównywarka cenowa twoja oferta której szukasz może być naprawdę korzystna