Dyskusje o prezentach na imieniny
By Amanda
#31982 Zamiast mocnego trunku ;) może warto podarować szampana ale takiego wiesz oryginalnego nie jakieś wino musujące. Ja kiedyś zamawiałam kilka butelek na imprezę formową w sklepie Dom Szampana, nie wiedziałam wtedy jaki wybrać i pani tam pracująca pomogła mi wybrać taki by idealnie pasował do menu. To był strzał w dziesiątkę. Jeśli już coś kupować to lepiej zainwestować w dobry towar ;)
By marina
#42465 Polecam skontaktować się ze sklepem internetowym. Powinni to odpowiednio zabezpieczyć. Burbon jest ok, jednak ze swojej strony polecam porządne whisky. Moim zdaniem alkohol jest smaczniejszy oraz bardziej uniersalny bo pasuje do wielu drinków.
Jesli szukałbyś dobrej oraz niedrogiej hurtownia alkoholu, polecam zerknąć sobie tutaj:
http://www.alkoparty.pl/whisky

Dobre ceny oraz spory wybór porządnego alkoholu.
By Nikolll
#42910 Najlepiej najpierw zastanowić się co lubi dana osoba, bo przykładowo nie każdy przepada z Whiskey i po prostu taki prezent będzie nietrafiony. To jeżeli chodzi o mocne trunki, to tak z ciekawości można sobie zajrzeć na https://rumlovefestiwal.com/pl/martiniq ... a-impreza/ Posiadają spory wybór alkoholi, które świetnie się nadają na imprezy czy też na urodziny.
By monikabert90
#45000 Ja jeśli już kupuję komuś na prezent alkohol, to staram się, aby był to trunek jak najlepszej jakości :)Ostatnio na przykład kupiłam przyjacielowi Kraken rum, o którym mowa na stronie http://rumlovefestiwal.com/pl/kraken-rum/. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę ;)
By selon
#52827 Dużo tutaj zależy od tego komu dajemy alkohol na prezent. Sama znam bardzo wiele osób, ktore byłby zadowolone wlaśnie ze sprezentowanego alkoholu a nie z książki. Z kolei znam osoby, którym nie podarowałabym alkoholu.

Zastanowiłabym się nad nim jednak jeśli chodzi o prezenty biznesowe. NIe chodzi tutaj o to, ze alkoholu wcale się nie daje. Ale najlepiej jeśli daje się nie sam alkohol ale po prsotu kosz prezentowy, który oprócz niego zawiera w sobie
dobre słodycze
przyprawy
jakieś konfitury
https://ekutno.pl/pl/642_materialy_part ... esowe.html

To są własnie najlepsze upominki biznesowe.