Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Kurtiak i Ley
#16372 Jeśli chodzi o prestiżowe prezenty biznesowe, to idealnym pomysłem jest książka wydana artystycznie. Dlaczego?
Ponieważ taki prezent jest elegancki i oryginalny. Zapamiętywalny i wzbudzający pozytywne emocje, które połączone zostaną z Twoją firmą. Docenia intelekt i emocje obdarowywanego. Daje poczucie wyjątkowości. Artystycznie, ręcznie wydana książka ma ogromny ładunek intelektualny i estetyczny. Oprawy i wydania książek tworzone są ze szlachetnych materiałów, za pomocą sprawdzonych metod. Zawsze zharmonizowane z ich treścią. Drukowane są na papierze ręcznie czerpanym lub artystycznym. Dedykacja lub tłoczone inicjały są zawsze miłym dodatkiem. Książki takie tworzą artyści introligatorzy.
Taki prezent z pewnością wyróżni się na tle innych i sprawi niesłychaną przyjemność.

http://www.kurtiak-ley.pl

By linka
#19028 Polecam Ci pomyśleć o czymś jednocześnie przydatnym i z klasą :) Coś takiego jak takiej dobrej jakości tusze i tonery do drukarki - http://www.printex.pl/ - w tym sklepie można znaleźć naprawdę wysokiej jakości sprzęt, a także zamienniki, równie dobrej jakości, co oryginały :) Może to będzie dobry pomysł na taki prezent? Na pewno nie banalny :)
By stejsi
#22149 Prezent biznesowy kojarzy mi się chociażby z telefonem dotykowy, choć staram się nie dzielić prezentów na kategorie, prezent to prezent. Nawet jak piłkarzowi dasz skrzypce w prezencie, to dalej prezent zostaje prezentem. Wracając do telefonów, to u nich widziałem kilka biznesowych opcji https://www.morele.net/telefony/telefony-smartfony-krotkofalowki/smartfony-280 Na pewno będę pamiętała teraz pojęcie prezent biznesowy.