Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By aguś1
#24769 Najlepsze są najprostsze rozwiązania. Na pewno takie kosze prezentowe https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... rezentowe/ świetnie się sprawdzą. Są praktyczne, ponieważ można je wręczyć każdemu. Poza tym składają się z wielu różnych produktów, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.

By stejsi
#25147 Zgadzam się z moimi przedmówcami, ciekawym prezentem napewno bedzie impreza integracyjna. Taką opcje znalazłam u nich https://virtualhouse.pl/ Sama zastanawiam się nad taka opcja u siebie w firmie, mój wspólnik nie długo ma urodziny i z tej okazji myślę aby zrobić imprezę integracyjną.
By DeadMan
#25600 Takie prezenty mogą okazać się naprawdę bardzo trafnymi. Ja osobiście kupowałem na święta różne biznes gadżety w sklepie Szlachetny Smak. Mają do zaoferowania przeróżne artykuły, które dzięki pięknym opakowaniom idealnie nadają się dla kogoś w ramach prezentu. Mnie najbardziej z takich biznesowych prezentów podobają się przede wszystkim kasetki z herbatą - naprawdę pomysłowe. ;)
By marina
#26908 Nie wiem czy aktówka to dobry pomysł na prezent. Kazdy ma inny gust i niekoniecznie musi mu sie taka aktówka podobac.
Z kolei podarowanie pióra jest niesamowicie wprost oklepane i nie wiem czy danej osobie by się to podobało. Pewnie takie pióro trafiłoby do szuflady i nie byłoby używane....

W prezencie biznesowym proponowalbym podarowanie dobrego alkoholu w zestawie z innymi smakołykami
http://konferencje24h.pl/art-jaki-alkoh ... -,976.html
Obrazek
By KamilaMajewska
#30779 Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu i branży, jaką zajmuje się Twoja firma ;) dobrym i uniwersalnym pomysłem mogą być słodycze, notesy, organizery, teczki na dokumenty, pióra czy drobne gadżety elektroniczne jak powerbanki czy przenośne głośniki. Te i wiele innych gadżetów znajdziesz w agencji reklamowej Tech-Media
By Bella89
#30856 Myślę, że warto byłoby pomyśleć nad czymś praktycznym, czymś co pomoże drugiej osobie w prowadzeniu firmy. Możesz na przykład pomyśleć nad elektronicznym obiegiem dokumentów http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Dzisiaj większość firm opiera swoje działania na takim rozwiązaniu. System jaki oferuje ta firma pozwala mieć pełną kontrolę nad dokumentami i tym co się z nimi dzieje.