Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By wiolasa
#31017 Ja jak szłam na imprezę z okazji otwarcia nowej firmy produkcyjnej moich przyjaciół, to postanowiliśmy im zakupić pirometr stacjonarny z https://stacjonarne.pl/pirometry-stacjonarne/ :) W takiej branży jest to absolutne must have, a chcieliśmy kupić coś, co ułatwi i doprecyzuje ich produkcję. Znajomi byli w szoku i dziękują nam do dzisiaj, bo taki sprzęt zdecydowanie przydaje im się w pracy :) A nas cieszy to, że udało nam się trafić!

By aleksandra12
#31274 Chodzi wam o to, co kupić osobie która zajmuje się biznesem? Hmm.. właściwie to ciężko powiedzieć. Jeśli to ktoś bliski, to może garnitur? Słyszałam, że Bytom ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości garnitury. Przeglądam teraz ich ofertę https://allegro.pl/kategoria/odziez-mes ... arka=Bytom i muszę przyznać, że mają nawet świetne modele, takie ponadczasowe.
By Pineapple
#35173 Jak biznesowe, to ja bym pomyslał na przykład nad dobrym alkoholem. U nas się takie daje. Dla szefa jakiś czas temu na https://winezja.pl/ zestaw win kupiliśmy. Ale nie można postawić na byle jaki alkohol, tylko naprawdę dobry, my kupiliśmy wina argentyńskie
By calora
#35768 Nobilia robi ciekawe prezenty biznesowe:
https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe ... odzeniowe/ - szczególnie bogata jest ich oferta prezentów świątecznych dla klientów. W koszach prezentowych mogą się znaleźć
dobre alkohole
kawa
słodycze

kosze sa równiez elegancko opakowane ( opakowanie również się liczy)
Obrazek
By Gwiazdka1
#36087 Kosze są fajne :) Choć my w tym roku przerzuciliśmy się na coś innego i wolimy skrzynie z prezentami firmowymi. Na przykład taka skrzynia z prezentami jak wino, czekolada, cukierki, herbata... https://mojagwiazdka.pl/prezenty-dla-firm/461-zestaw-swiateczny-w-skrzyni-prezent-czarny-bez-z-logo.html Bardzo ładnie taki upominek się prezentuje.

Obrazek
By kama
#37107 Ja zawsze wysyłam kalendarze z długopisem i kubkiem. Z kalendarzy klienci są bardzo zadowoleni, mówią, ze cięzko o tak wytrwały kalendarz, a ten z naszej firmy nie niszczy się cały rok! Dla firmy to na pewno działa na plus, bo świadczy o tym, ze liczy się dla nas jakość. Gadżety zamawiam w drukarni http://www.copypoint.pl/. Fajnie, bo u nich można zrobić projekt i to bardzo dobry.