Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Kryswi
#43384 W sumie to faktycznie, zniżki mogą wydawać się już czymś bardziej oczywistym. Dobrze byłoby czymś zaskoczyć klientów, z którymi ma się jakieś dłuższe relacje :)
By AgaM
#43392 Myślę, że dobrym pomysłem byłyby jakieś breloczki czy coś w tym rodzaju, to nie kosztuje wiele, a jako taki dodatek do zamówień sprawdzi się super
By Yen
#43398 Moim zdaniem to dobry pomysł z tymi breloczkami, tylko trzeba wziąć pod uwagę branżę firmy. Zdecydowanie podanych jest za mało informacji
By Nowada
#43422 Też jestem za tym, że breloczki i zniżki to dobre pomysły, no ale niezbyt takie wyróżniające. Jako prezent biznesowy to musi być coś, co da się spersonalizować
By Kryswi
#43445 No wybór jest tutaj dość trudny, trzeba przyznać, takie prezenty biznesowe to nie jest łatwy wybór. Ale z doświadczenia też postawiłbym na coś drobnego, takiego jak breloczki właśnie
By Yen
#43458 Ja zostaję przy breloczkach czy coś, jakichś takich bardziej eleganckich i powinno być spoko :)
By ola90
#43510 Ja kupuję z samych naturalnych składników, o idealnym maślanym smaku krówki w personalizowanej owijce... MNIAAM!
Zamawiam z www.cukierki-reklamowe24.pl i z czystym sumieniem polecam! Krówki prosto od producenta i mają chyba najkrótszy czas realizacji na rynku :)