Dyskusje o prezentach na mikołajki 6 grudnia
By Michał2f
#428 Zbliżają się mikołajki, mam młodszą siostrę i chciałbym kupić jej jakiś drobny upominek. Ma 8 lat także pewnie będą to jakieś lalki, ale chciałbym może coś ciekawszego. Prosiłbym o propozycję do 50 zł jeżeli macie coś ciekawego do pokazania. Ja nie mam niestety pomysłu :|

By lilka91
#12789 Hmmm.... może kup jej jakieś fajne legginsy np takie http://kidsmob.pl/legginsy-fruity.html Jak dla mnie wymiatają :D Możesz też pomyśleć o bluzie lub czymś innym. Ja swojej siostrze zawsze kupowałam ubrania bo zabawek miała i ma pod dostatkiem. Z resztą zawsze rodzice i dziadkowie kupowali jej zabawki a ubrania ja i ciotka.
By onamiki
#24788 To może taki magiczny Pamiętnik https://www.al.to/p/359143-zabawka-kreatywna-clementoni-magiczny-pamietnik-ksiezniczki.html? Jest ozdobiony postaciami Disney'a, dzięki czemu trafia w serca dziewczynek, poza tym jest to coś osobistego i ma się stać częścią życia małej księżniczki :) Często się mawia, ze pisanie pamiętnika pomaga radzić sobie z codziennymi trudnościami. Poza tym ten jest jeszcze stworzony tak aby spersonalizować go dołączonymi akcesoriami. Myślę, że fajnie by się nadawał na drobny prezent. Poza tym mieści się w ramach cenowych i zostaje jeszcze na jakąś czekoladę czy inną pierdółkę z których zawsze cieszą się dzieci (i dorośli... bo kto nie cieszy się ze słodyczy :D )
By aleksandra12
#25011 Ja muszę polecić wam coś wyjątkowego i specjalnego. Mianowicie wiadomość od samego świętego Mikołaja. Wydaje mi się, że każde dziecko, nie tylko to małe ale duże też - ucieszyłoby się z takiej formy prezentu. Możemy zamówić list albo wideo, w którym Mikołaj zwraca się po imieniu do adresata. Szczerze, kto z nas samych nie ucieszyłby się z takiej niespodzianki? Spójrzcie tutaj https://www.listymikolaja.pl/ :)