Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By mrowka1244
#5306 Ja mysle, ze wszytsko zalezy od osoby i jej zainteresowan:) Przyjaciolke zna sie najlepiej i wie sie mniej wiecej, co moze jej sie spodobac. Moja kolezanka ze studiow uwielbia sporty ekstremalne oraz zagle. Dlatego jej kumpele zorganizowaly dla niej wieczor panienski na poligonie wojskowym:D Dziewczyny ubrane w mundury zolnierskie, mialy do wykonania rozne "ekstremalne" zadania w terenie, a wszystko pod opieka przystojnych i sympatycznych mundurowych:) Adreanalina i dobra zabawa gwarantowane!:) Takze, dla kazdego-cos innego:) Wystarczy miec dobry pomysl!:)

By CzerwonaPipi
#5909 Jak szłam na panieński swojej koleżanki to świadkowa wymyśliła, żeby każda nagrała jej jakieś śmieszne życzenia i ona zmontowała jej film. A tak od siebie kupiłyśmy jej grę na nudne wieczory z partnerem :D Bardziej potraktowałyśmy humorystycznie ten dzień :)
By sylwia4012
#10934 Ja myślę, że dobrym pomysłem na prezent mógłby być komplet porządnej, markowej bielizny. I nie mówię tu o jakiejś erotycznej, wyuzdanej bieliźnie ale skromnej i stylowej. Śliczne modele widziałam ostatnio w http://www.boutiquebielizny.com . Wybór jest spory więc ze znalezieniem czegoś odpowiedniego nie powinno być problemu.:)
By lenkaZ
#12645 Koleżanka jest fanką Indii, więc najpierw była wizyta w dobrej indyjskiej restauracji a potem zorganizowałyśmy w domu jednej z koleżanek indyjską imprezę z całym salonem ustrojonym po indyjsku, jedzeniem z Indii, muzyką, malowaniem mehendi, przebraniem głównej zainteresowanej w prawdziwe sari etc. Było ekstra!
By zosia88
#13351 Ja moją przyjaciółkę zabrałam do Arkadia Spa w Opolu i zrobiłyśmy sobie taką beforkę przed właściwym wieczorem panieńskim. Jestem jej świadkową i chciałam dać jej coś szczególnego od siebie. Spędziłyśmy 3 godziny na relaksie, plotkach, śmianiu się i było idealnie :D