Dyskusje o prezentach na wieczór panieński
By Asia21
#216 Witam

Szukam jakiegoś prezentu ewentualnie pomysłu na wieczór panieński dla mojej najlepszej przyjaciółki. Wychodzi za mąż za dwa tygodnie a my wraz z dziewczynami chciałybyśmy zorganizować jej udany wieczór panieński, ale nie bardzo wiemy co możemy jej zrobić.

Pomóżcie i poratujcie jakimiś pomysłami bo nie mam zielonego pojęcia co mogę jej kupić

By byku2
#249 Co możemy jej zrobić? Wydaje mi się, że dobrą imprezę :) hehe...

Co tu moja miła mogę Ci poradzić w takiej sytuacji. Nie trzeba kupować nic drogiego - pieniądze najlepiej zostawić na wesele - ślub - wtedy powinno się wydać najwięcej. Wieczór panieńskie jest taką mniejszą okazją, ale wydaje mi się dość istotną a na pewno niezapomnianą. Musi to być coś oryginalnego. Przede wszystkim jakiś ciekawy śmieszny fartuszek, w którym mogłaby spędzić część wieczoru a następnie jako drugi prezent gorące, różowe kapcie. Bo nadchodzi zima, więc przyda się trochę ciepełka w dolnych partiach ciała ;-)
By malwina78
#532 Albo jakąś wystrzałową pościel z myslą o nocy poślubnej? :-) Ale imprezka to podstawa! zawsze można zaprosić na show jakiegoś pana policjanta czy strażaka :-), a poźniej wybrać się do dyskoteki potańczyć...
By marlenabotko
#1724 Polecam portret malowany pastelami albo rysowany. Na allegro można kupić na prawde tanie a piękne portrety. Za 70zł można kupić portret a3 namalowany pastelami albo np. za 50zł narysowany ołówkiem. Zobacz http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=14640598
Obrazek
Obrazek
By balance
#1771 Przede wszystkim zorganizujcie jej fajną imprezę, zabukujcie stolik w jakiejś fajnej knajpie gdzie wieczorem rozkręca się taneczna impreza :D Kupcie jej właśnie np. sexi bieliznę (może nawet jakaś perwersyjną trochę, a co! ;)), albo pościel jakąś fajną satynową albo książkę kamasutra (zobaczcie w księgarniach albo na allegro) i dodajcie do tego różne zapachowe świece (np. w sklepie [url]zapachdomu.pl[/url] spory wybór takich rzeczy). Wszystko to razem będzie miało fajny nastrój gorrrącej nocy i właśnie o to chodzi :)
By ArtystycznePrezenty
#4407 Jeżeli to ma być prezent na wieczór panieński to według mnie prezent powinien być ściśle adekwatny do okoliczności:). Poczynając od bielizny w sam raz na nocą poślubną, przez różnego rodzaju "śmieszne" gadżety po bielizną do jedzenia, zrobioną z cukierków:) Oprócz tego są różnego rodzaju gry planszowe dla dwojga, wiem bo sama taką dostałam:) Wydaję mi się, że jeśli chodzi o prezent na wieczór panieński to teraz w sklepach jest taki wybór, że naprawdę można wybrać coś śmiesznego, a czasami nawet przydatnego i to za nie duże pieniądze, bo przecież chodzi o to by sprawić radość i wywołać uśmiech u przyszłej panny młodej:)
By gosiagosia
#4787 Ja myślę, że fajnym pomysłem będzie zorganizowanie małej imprezki, oczywiście w tajemnicy przed przyjaciółką ;) Od razu potańcówka w klubie albo może napierw lekcja np. tańca brzucha lub tańca współczesnego? Na pewno byłoby wesoło. Nie wiem skąd jesteś, ale np. w Krakowie w Szkole Tańca Ananday organizują takie "Wieczory Panieńskie". Moja kuzynka tam miała, a zorganizowała zabawę jej siostra. Było nas 8 i bawiłyśmy się wspaniale! A potem mała rundka po klubach ;)
By KeepCalm
#4952 Poprostu zróbcie jej nie zapomnianą imprezę! Spotkajcie się wszystkie w domu, zacznijcie wieczór spokojnie, wypijcie coś dobrego, proponuję dobre wino :D dajecie prezenty z okazji jej wieczoru i możecie dać np dzwonek "sex" i do tego mega sexy bielizne na podroz po slubna :D i ruszacie w miasto! :)