Dyskusje o prezentach ślubnych

By magg.flo
#5905 Pieniądze nie, bo to takie oklepane. Chyba, że już nie będziesz miał pomysłów. Fajnie wygląda obraz w stylu popart stworzony ze zdjęcia pary młodej albo innej technice. Ozdobna para kieliszków (dla niej i dla niego) to też dobry prezent na ślub.
By panna_matti
#8205 a jaki masz budżet? ja bym kupiła np. takie żelazko http://www.morele.net/zelazko-philips-azur-precise-gc-4410-105029/ niech mają coś praktycznego, a do koperty wrzuciłabym jeszcze trochę pieniędzy, na pewno będą para młoda będzie zadowolona
By Lovrin_pl
#9025 Ty sam najlepiej znasz swojego przyjaciela i wiesz jaki prezent sprawi mu radość oraz czym się interesuje. Jeżeli sprecyzujesz budżet to chętnie pomożemy podczas wyboru,akurat tak się składa że na naszej stronie jest on naprawdę szeroki:)


www.Lovrin.pl
By BasiaBasia
#37301 Ja uważam, że najlepszym prezentem są pieniądze. Kup piękny exploding box czyli takie pudełeczko z życzeniami i miejscem na pieniądze, które po otwarciu rozkłada się na wszystkie strony https://malafabryczka.pl/kategoria/kartki-na-slub/469 Możesz dodatkowo poprosić o personalizację. Myślę, że takie życzenia ślubne będą oryginalną pamiątką.
By klara12
#38267 Osobiście jestem zdania tego, że pieniądze to nie jest najlepszy pomysł. Jak dla mnie są one oznaką braku pomysłu na prezent dla danej osoby, zwłaszcza dla kogoś bliskiego o którym generalnie powinniśmy wiedzieć czego mu brakuje, co chciałby mieć itp :) Ja idąc na wesele swojej przyjaciółki sprezentowałam jej https://iguanasklep.pl/ekspresy-do-kawy ... lika-focus bo jest olbrzymią fanką kawy, a z racji takiej że zaraz po śllubie wraz z mężem wprowadzali się na nowe mieszkanko, wiedziałam że będzie pasować idealnie do ich wnętrza :