Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców

By ravioli09
#13369 Mam to samo pytanie. Zostałem poproszony o zostanie ojcem chrzestnym... mogę kupić albo zestaw sztućców w pirackie wzory albo taką lampę w tej tematyce http://elektryczni.com/pl/p/SAILOR-III-PLAFON-3668/5824 generalnie chodzi o morskie motywy, bo tata dziecka jest marynarzem. Ktoś coś poleci?
By jinna
#13560 Może i jest to dość materialistyczne podjeście ale potem będzie dziecko zadowolone. Ja będąc matką chrzestną na chciny mojego chrześniaka założyłam mu konto na które przy każdej okazji kupuje mały prezencik a gotówkę wkładam na konto( u mnie akurat https://www.deutschebank.pl/ ) myślę tutaj o gwiazdkach, urodzinach, dniach dziecka i innych takich. Przy 18 np. będzie już konkretniejsz kwota i będę mogła dać młodemu a zapewne go to ucieszy:)
By mandolinka
#17489 Prezent to jedno. Musisz też pomyśleć o jakiś życzeniach. Dziecko moze nic z tego nie zrozumie ale za pare lat gdy będzie przeglądać kartki od Ciebie doceni że wpisałeś wyjątkowe życzenia. Jeżeli sam za bardzo nie masz pomysłu to tutaj http://zyczenia.biz/ masz duży wybór życzeń na praktycznie każdą okazje.
By linka
#18555 A może jakiś ładny album na zdjęcia? Taki dość uniwersalny podarunek i myślę, że się spodoba. Można na bieżąco wrzucać do niego zdjęcia i dziecko jak podrośnie, to będzie miało fajną pamiątkę. Interesującą ofertę widziałam tutaj: http://www.swietymarek.com/chrzest-swiety.html - jest w czym wybierać, a do tego bardzo korzystne ceny :)
By Ewaznieba5
#31435 Często spotkałam się z łyżeczkami albo coś w tym stylu ;/ ale ostatnio trafiłam na świętną pamiątke , która może być ba całe życie z dzieckiem ! https://e-bella.pl/akcesoria/584-pram-9 ... 69569.html albo np. https://e-bella.pl/wyprzedaz/170-baby-s ... 85399.html jesli to akurat chłopiec właśnie ...