Dyskusje o prezentach na imieniny
By Noki
#7294 gdy chce coś kupić na imieniny dla mojej narzeczonej zawsze korzystam z Lovrin to bardzo dobry sklep internetowy, w którym zawsze znajdę to co mi odpowiada. Produkty stamtąd są dużo ładniejsze niż na zdjęciach co jest ogromnym plusem i w razie czego można wymienić biżuterię. Naprawdę bardzo mile mnie zaskoczył dlatego właśnie go polecam : https://lovrin.pl/
By Rom
#7295 Na imieniny to raczej coś drobnego, albo jakiś alkohol, wino czy co tam koleżanka lubi wychylić
By KDych
#8285 W kwestii witamin chyba najlepszy jest preparat Multicode z opatentowaną formułą, dzięki której zawarte w nim witaminy i minerały są jeszcze lepiej przyswajalne. W zależności od tego w jakim wieku jest dana osoba można wybrać między zwykłym Multicode a Multicode 45+.
By blanka
#9213
sonia2011 napisał(a):Jeżeli koleżanka lubi sport - kup jej coś ze sprzętu albo ubrań sportowych. Może być jakaś fajna koszulka sportowa, coś ze sprzętu - okularki itd.
Jeśli faktycznie lubi sport, to polecam takie getry http://www.landersen.pl/damskie-spodnie ... hermo-vela - to świetna sprawa, nie tylko na zimę, ale też ochrania w przypadku uderzeń, na pewno się przyda ;)
By farfadelle
#9826 Też uważam, że książka to dobry pomysł, chociaż w tym wypadku zwracałabym baczną uwagę na sposób wydania książki. Warto się postarać i wybrać taką z pięknymi ilustracjami czy twardą okładką.