Dyskusje o prezentach na imieniny
By weronikao
#235 Jakie są wasze propozycje na prezent na imieniny dla koleżanki? Czy jeśli koleżanka obchodzi i imieniny i urodziny to na prezent na imieniny kupuje się drobniejszą rzecz?
By OdrzutowyMaciek
#239 W naszej paczce znajomych zawsze było tak, że jak ktoś miał jednego dnia albo dwa dni pod rząd urodziny i imieniny to zrzucaliśmy się na coś większego. Nie znam nikogo kto wolałby dwa małe prezenty zamiast jednego dużego. A jaka to dla ciebie kolezanka? Bliska daleka?
By sonia2011
#1192 Jeżeli koleżanka lubi sport - kup jej coś ze sprzętu albo ubrań sportowych. Może być jakaś fajna koszulka sportowa, coś ze sprzętu - okularki itd. Wiem, że sporo tego typu sprzętu jest na tanisport.pl. Na pewno znajdziecie coś dla niej.
By balance
#1852 Zależy czym się interesuje :) Generalnie zawsze bezpiecznym prezentem jest podarowanie czegoś fajnego estetycznego do domu/pokoju, np. jakieś fajne zdjęcie w ramce albo na przykład świece zapachowe (dobre świece są w sklepie zapachdomu.pl - o wiele trwalsze niż w zwykłych sklepach, które po zapaleniu przestają pachnieć albo czuć wosk).
By Nelka
#4762 fajnym prezentem na imieniny moze byc gazeta, w ktorej bedzie zdjecie i artykul o solenizantce ;)
kiedys skorzystalam z takiego prezentu tez na imieniny, ale dla szwagra, na te popularne imieniny Andrzeja :D
By Andzia
#5586 Na prezenty najlepiej (moim zdaniem) kupować prezenty prosto od serca i które są trwałe i przetrwają wiele lat np: fotoalbum, zdjęcia w ramkach, statuetki, kubki lub obrazy.