Dyskusje o prezentach dla dzieci
By pioter
#31978 Drodzy forumowicze, pytanie ode mnie za 100 punktów :) Jestem chrzestnym malucha, który lada moment kończy roczek. Jest to dla mnie nowa sytuacja i szczerze mówiąc.. zupełnie nie wiem co wybrać!

Czy są jakieś sprawdzone pomysły dla chłopca, poza takimi "typowymi" praktycznymi prezentami? Nie chciałbym się ograniczać na przykład do ubranek, bardziej skłaniam się w kierunku zabawki, może jakiegoś rodzaju pojazd, pierwszy rowerek lub zabawkowa wyścigówka? Na Zabawce i Wyprawce napisali, że będzie to trafione.

Co Wy uważacie? Myślę, że możemy też podyskutować o takich prezentach w wariancie dla dziewczynki - pomożemy większej ilości osób ;)

By ewel1991
#32019 W tym wieku dziecko wstaje, uczy się samodzielnie chodzić, więc proponuję lekkie pufy w kształcie kostek z kolorowym wzorem w literki. Takie pufy dziecko sobie przesuwa, co pomaga w nauce chodzenia. Są lekkie i nie mają żadnych ostrych krawędzi, nawet jak się potknie to obejdzie się bez guza: http://pufy.pl/pufy/313-kostka-modern-plusz.html
By alika
#32088 według mnie są dwa podejścia
1) coś symbolicznego i pamiątkowego + kasa, za którą rodzice dziecka kupią to, co uważają
może być np. fotoksiążka http://albumfotograficzny.com.pl/pl--fotoksiazki-l34 jeśli masz jakieś zdjęcia małego
2) coś porządnego dla dziecka, typu pierwszy rowerek/motorek, coś takiego
https://cdn.babymarkt.com/babymarkt/img ... 219099.jpg
By PustySalomon
#32119 Moim zdaniem, można się pozbierać z resztą rodziny i poszukać czegoś ciekawego dla dziecka, ale także rodziców. Przyczepki rowerowe dla dzieci to naprawdę fajne rozwiązanie, które wcale nie musi być drogie, gdy więcej ludzi się złoży. A ja sam się założę, że rodzice dziecka się ucieszą!
By Ela_89
#32343 Swojej chrześnicy kupiłam ostatnio na roczek Kapsułę Czasu. Mega pamiątka, oprócz tego, że można do niej włożyć wszystkie pierwsze przedmioty malucha to jeszcze wewnątrz sporo elementów do uzupełnienia. Fajnie, że na końcu można wpisać datę, kiedy taką Kapsułę ma dziecko otworzyć. Kupiła ją na stronie: http://www.podarujwspomnienia.pl/