Dyskusje o prezentach dla dzieci

By nboss
#23184 Ja bym się zastanowiła nad https://mlodziakowo.pl/c/113/hustawki.html Taka huśtawka może służyć nie tylko jako miejsce do zabawy, ale także miejsce do odpoczynku i snu dziecka. Na stronie jest szeroki wybór huśtawek, więc każdy bez wątpienia znajdzie taki produkt, który będzie najlepszy.
By giftarka
#23386 A może jakaś zabawka muzyczna? Na przykład taki muzyczny turlaczek:

Obrazek

Tę i inne zabawki znajdziecie niedrogo w sklepie online Urwis. Zerknijcie! Może wpadnie Wam w oko coś innego.
By Hela
#31158 Popatrzcie na serie tych książeczek http://www.taniaksiazka.pl/pierwsze-slowa-pojazdy-akademia-madrego-dziecka-nathalie-choux-p-990869.html Myślę, że idealnie nadają sie na prezent z uwagi na swoja rolę. To seria dla dzieci i rodziców do wspólnego czytania i oglądania. Książeczki zawierają ruchome elementy.
By monikabert90
#32153 Ja teraz będę organizowała pierwsze urodzinki mojej córeczki. Przeszukałam internet i znalazłam naprawdę ciekawe dekoracje na roczek - balony, girlandy, banery i inne, a wszystko to w sklepie internetowym Happenings.pl. Kojarzycie ten sklep? Jeśli nie to koniecznie zajrzyjcie, zwłaszcza jeśli szukacie ozdób na różne imprezy ;)
By stejsi
#32651 Ostatnio popularne na roczek i inne okoliczności są np traktorki dla dzieci, takie duże zabawki na których można śmigać. Coś takiego oglądałam u nich https://ola4kids.pl/traktorki-dla-dzieci Myślę że to będzie odpowiedni prezent na roczek. Warto się nad tym zastanowić, w najgorszym wypadku daj kopertę z pieniędzmi i rodzice sami kupią coś dziecku.