Dyskusje o prezentach na wieczór kawalerski
By Kamans
#419 Mój Braciak się żeni i ma za dwa tygodnie wieczór kawalerski, a ja mam zero pomysłów co mu kupić? Macie jakieś sprawdzone prezenty, które mogłyby mnie poratować?
By karmelka
#17401 Jak wieczór kawalerski, to dobrym prezentem byłby jakiś zabawny, ale też praktyczny prezent :) Tu może znajdziesz coś ciekawego https://mygiftdna.pl/prezent-na-wieczor-kawalerski . Fajne są te grawerowane kieliszki albo karafki. Może też być coś bardziej praktycznego, np. skórzany spersonalizowany portfel.
By stefan201
#18927 Jako prezent na wieczór kawalerski proponuję sfinansować organizację imprezy w jakimś eleganckim (i dyskretnym) klubie nocnym. W większych miastach odpowiednich miejsc na taką imprezę jest sporo, w Krakowie dobrą opcją będzie Carmel Club http://www.carmel-club.pl/pl/o-klubie/
By Wily.pl
#19139 Organizacja takiej imprezy to mimo wszystko duże koszty,a przecież wcale nie trzeba iść koniecznie do klubu aby dobrze się bawić, prawda? Brat na pewno ucieszy się z każdego prezentu, więc wybór masz naprawdę szeroki, począwszy od śmiesznych gadżetów po przez alkohol czy gadżety elektroniczne.

pozdrawiam www.Wily.pl