Dyskusje o prezentach dla dzieci
By ArkadiuSz
#42655 Witam,
Chciałbym zapytać Was jakie auto kupić i gdzie warto zajrzeć jeśli chodzi o wybór marek w Rzeszowie? Wolałbym postawić na auto nowe, bądź maksymalnie kilkuletnie bo też robię duże ilości kilometrów i wolałbym co chwilę nie lądować w serwisie.
Z góry dziękuje za wskazówki!
By Irekk
#42689 Ja mam Hyundaia i40 i uważam, że był to bardzo udany zakup. Auto przestronne, nieduże ale i bardzo fajnie się prowadzi. Do tego nie ma problemów z jego utrzymaniem. Jeśli będziesz chciał obejrzeć auta takich marek jak Fiat, Jeep, Alfa Romeo, czy Hyundai to w Rzeszowie znajdziesz duży salon Auto Res z profesjonalną obsługą i też nieźle przygotowaną ofertą aut używanych.
By EmilKryl
#42739 Ja natomiast byłbym za jakimś fajnym włoskim autem. Ja byłbym albo za Hyundaiem bo ich nowe modele naprawdę robią wrażenie i co ważne też nie są tak drogie jak mogłoby się wydawać, teraz pewnie z roczników 2018 można trafić bardzo dobre warunki tylko warto ich szukać w porządnych salonach, jak Auto Res
By ArkadiuSz
#42978 W salonie Auto Res można liczyć na bardzo dobre oferty jeżeli chodzi o zakup samochodu nowego jak i używanego dlatego jak znajdziesz tylko chwilę to polecam najpierw odwiedzić ich stronę, a później ewentualnie salon. Ode mnie duży plus także ze względu na podejście obsługi sprzedażowej, która wie co mówi i potrafi doradzić, do tego ukrywają żadnych usterek a sam to jeszcze sprawdziłem także z zakupu można zdecydowanie być zadowolonym.
By PatrycjaM
#43325 Może w takim razie również sama z mężem do nich zajrzę :) Szukam fajnego auta dla siebie na miasto i też ciężko mi się zdecydować, a że mieszkam pod Rzeszowem i w Auto Res jeszcze nie byłam to może czas najwyższy.
By EmilKryl
#43590 Jak najbardziej warto :) W takim razie sprawdź jak znajdziesz trochę wolnego czasu i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni zarówno z poziomu obsługi, cen i ostatecznie zakupu auta dla siebie.
Pozdrawiam!
By Irekk
#43843 Czekamy na więcej informacji odnośnie propozycji samochodowych i ostatecznego zakupu. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni i w końcu wybierzecie mądrze swoje idealne auto na lata.
By poirrott
#45896 Skoro piszecie o samochodach w dziale dla dzieci to nie zapominajmy o nich. Dlatego też powinniśmy zadbać o ich bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Jeśli chodzi o dziecko małe to nie ma dyskusji, gdyż musi siedzieć w foteliku. Natomiast problem zaczyna się jak dziecko waży powyżej 15 kilo i ma odpowiedni wiek to raczej chętnie do owego fotelika nie siada. Dlatego też w takim przypadku może być zastosowany pas Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ Korzystacie może z takiej alternatywy zamiast fotelika?