Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By KeKuLski
#60397 Ja swoich dziadków umówiłam na odpłatne badanie – echo serca, dziadkowie we dwójkę mają problemy z sercem i zawsze się skarżą na długie kolejki do lekarza, dlatego ja wybrałam przychodnie Multimed gdzie nie czeka się w kolejkach, poczekalnie są funkcjonalne dla osób starszych i można umawiać się telefonicznie – polecam, zdrowie to najlepszy prezent
By mysssia
#61600 Może warto postawić na coś praktycznego? Jeżeli chodzi o zakupy dla dziadków to w moim przypadku najczęściej są to takie prezenty. Zadbajcie o ich zdrowie, w podeszłym wieku zawsze warto o tym pomyśleć. Sprawdzić się tu mogą specjalne sprzęty, urządzenia medyczne proponowane przez firmę https://www.brandvital.eu/ Znaleźć tu można także przeróżne sprzęty i akcesoria rehabilitacyjne. Proponują tu również kule ortopedyczne, balkoniki, wózki inwalidzkie i schodołazy.
By gozdziki
#62656 Mi się wydaje że dobrym sposobem na prezent może być dobra książka na przykład na tej stronie https://www.taniaksiazka.pl/dlaczego-my ... 11088.html znajdziesz naprawdę wiele interesujących ofert ktore powinny Ci się spodobać. Ksiażki są świetnym prezentem bo można się nimi cieszyć dłuższy czas
By helguzia
#63011 Ja to zawsze mam problem z tymi prezentami dla dziadków, mam wrażenie, ze mają już wszystko a i potrzeby mają niewielkie :) w najbliższym czasie zamierzam im na pewno podarować jakieś wygodne, ciepłe kapcie. Znalazłam już nawet fajną ofertę w sklepie Pantofelek https://pantofelek-sklep.pl/. Szeroki asortyment, super jakość, rozsądne ceny. Warto skorzystać :)
By hankabuk
#63040 Myślę, że przede wszystkim warto zadbać o bezpieczeństwo waszych dziadków. Koniecznie zajrzyjcie na stronę https://bezpiecznarodzina.pl/ , gdzie znajdziecie między innymi opaskę, która świetnie sprawdzi się dla waszych najbliższych. Będziecie mieli pewność, że są bezpieczni, a jeśli mają problemy z pamięcią to zawsze będziecie znać ich lokalizację i w razie trudności szybko ich odnajdziecie. To dobre rozwiązanie i bardzo szybka możliwość wezwania pomocy.
By Beata78
#63524 Cześć, może ciśnieniomierz byłby dobrym pomysłem. Ostatnio widziałam ciekawe oferty w sklepie internetowym Diagnosis w korzystnych cenach. Do tego zestaw witamin i prezent gotowy. Co uważacie?