Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By emka
#10455 raczej praktyczne, tak żeby mieli z tego jakiś pożytek i naprawdę się im przydało, a nie tylko zbierało kurz. więc kupiliśmy im nowe meble z Belbazaar, strasznie się ucieszyli, bo ich, kupowane pod koniec lat 90' nie były już ani ładne, ani sprawne.
Obrazek

By mieciula
#10462 praktyczne to chyba te prozdrowotne :)
ja kupiłam ostatnio swoim dziadkom ciśnieniomierz z firmy geratherm easy med i są bardzo zadowoleni - w końcu sprzęt, który jest dla nich prosty w obłudze i dobrze mierzy.
By mandolinka
#10507 Według mnie praktyczne prezenty to nie tylko takie zwiazane ze zdrowiem. Bo chyba warto podarować coś co zdecydowanie ułatwi codzienne życie. Ja wiem ze mojej babci na pewno przydałaby sie taka lupa http://www.cezar24.pl/lupy-klasyczne-c-37_2_12.html gdy ceruje skarpetki lub chce coś przeczytać to zawsze ma z tym problem a mając taką lupę było by to łatwiejsze.
By sylwia4012
#11141 A może warto pomyśleć o jakimś karnecie na pakiet badań? Teraz wiele specjalistycznych przychodni ma u siebie np. sprzęt do ekg tego typu https://kredos.pl/ tudzież inne urządzenia wspomagające diagnostykę. Starsi ludzie często bagatelizują swój stan zdrowia, bo obawiają się, że za takie badania dużo zapłacą. Jak dziadkowie dostaną voucher na badania to z pewnością skorzystają.
By emka
#11166 po kosmetykach zdecydowałam się teraz na sprzęt medyczny - dziadek dostał holter ekg - małą skrzyneczkę, a nie wielkie pudło, które mu utrudniało ruchy i przez to zniekształcało wyniki. ogólnie systemy wysiłkowe to świetna inwestycja w swoje zdrowie - od razu okażą, że cos jest nie tak. warto więc zajrzeć tutaj: https://kredos.pl/systemy-wysilkowe.
By monaliza13
#13792 My właśnie szukamy sensownego prezentu dla naszych dziadków. Jak mi się coś podoba, to bratu nie. Ale chyba mamy wreszcie coś fajnego. Zobaczcie sami http://www.gleboczek.pl/ No w takich warunkach, to na pewno odpoczną. A babcia wreszcie skorzysta z prawdziwego SPA.