Dyskusje o prezentach dla babci i dziadka
By mari91
#36681 ja w tym roku na święta planuje dziadkom zakupić wózek na zakupy, bo wydaje mi się to najbardziej praktyczną rzeczą i wiem, że im się przyda :D już się rozglądałam po internecie i znalazłam fajne i stylowe wózki na homedome.pl
By monikabert90
#38571 Ja często kupuje dla babci i dziadka jakieś suplementy wspierające na przykład układ krwionośny. Zależy mi na tym, aby dziadkowie jak najdłużej cieszyli się dobrym zdrowiem i mieli dużo energii. Najczęściej tego rodzaju produkty kupuję w aptece internetowej https://www.apteka-leki.pl/, bo mają tam całkiem duży wybór i atrakcyjne ceny :)
By Kitunka
#41467 To wszystko naprawdę zależy od okazji :) Swoje urodziny babcia poprosiła o sztuczną trawę na taras ponieważ bardzo lubi po niej chodzić na bosaka. Chodziło o taką trawę jak w tym artykule http://samorzadue.pl/zakup-sztucznej-trawy/. Babcia bardzo ucieszyła się z prezentu i już kolejnego dnia dziadek musiał układać trawę na tarasie.
By ArkadiuSz
#44727 Warto zastanowić się jednocześnie nad wyborem zarówno stylowych i ciepłych pościeli które będą idealnym dodatkiem dla Waszych rodziców, czy też dziadków do sypialni. Dlatego zajrzyj na https://mumla.pl/ gdzie będziecie mogli dobrać ją odpowiednio co do wymiarów oraz wzoru, a na jesień m.in LIŚCIE DĘBU które robią wrażenie i do tego są wykonane z bawełny :)