Masz jakieś uwagi? Chcesz coś zmienić? Napisz!
By marnas87
#47417 Witam, forumowicze mam nadzieję że mi pmożecie w wyborze sprzętu do manicure hybrydowego, otóż otwieram salon kosmetyczny, będą w nim robić paznokcie oraz inne zabiegi i teraz pytanie, czy warto kupić topy do lakierów hybrydowych, wiem że powinnam to wiedzieć, ale jest tyle rzeczy które muszę kupić, aby wystartować z przytupem że głowa mi pęka, także czekam na pomoc. Pozdrawiam.
By Anka21
#48814 Nie ma co się zastanawiać. Przecież dzisiaj jest o tyle prościej, że faktycznie możecie w prosty i skuteczny sposób zadbać o swój wygląd. Jeśli mówimy o paznokciach, to ja Wam polecę, byście zajrzeli do https://alessandro.pl/pielegnacja-dloni-i-paznokci i sami się przekonali, co konkretnie będziecie w stanie w tej materii zdziałać.
By JohnWeek
#50777 Taki własny gabinet kosmetyczny to musi być całkiem fajna sprawa. Dla kogoś kto się takimi rzeczami interesuje i ma w tym kierunku dryg to uważam, że bardzo fajne rozwiązanie tym bardziej że w internecie można znaleźć wiele bardzo dobrej jakości sprzętu. Jak chociażby w tej drogerii internetowej można znaleźć super sprzęt do manicure https://www.perfumesco.pl/urzadzenia-do-manicure Weź sobie przejrzyj i sama się przekonaj
By vaiolla
#51271 Niestety tego to nie wiem... Ale jakbyś chciała zająć się depilacją laserową i szukała dobrego sprzętu, to tutaj https://www.depilar.pl znajduje się najlepsza wypożyczalnia laserów. Ich komfortowe warunki najmu oraz ceny niewygórowane Cię na pewno zaskoczą.