Dyskusje o prezentach dla dzieci
By ewciao
#61674 Całkiem niedawno oglądaliśmy wspólnie z moim mężem konsole. Chcieliśmy postawić na coś konkretnego w naszym domu. Na stronie: https://digitalsite.pl/konsole-dla-grac ... co-wybrac/ znajdziecie artykuł, który zainspirował nas do ostatecznego wyboru. Jeśli zastanawiacie się jaka konsola będzie dla Was odpowiednia to polecam przeczytać :)
By ja9302
#61682 Zgadzam się z tym, że gry powinno się wybierać zgodnie ze swoim gustem i zainteresowaniami. Jeśli chcesz wiedzieć w co ja gram, to właśnie zaczęłam swoją przygodę z grą League of Legends. Zapowiada się ciekawie, ale już na początku miałam z nią małe problemy. Całe szczęście po znalezieniu strony: https://dziennikarstwo.edu.pl/logowanie ... d-legends/ wszystko się wyjaśniło. Dostępne tutaj porady na pewno wdrążę w życie i gdy w przyszłości pojawią się jakiekolwiek problemy z grą, na pewno będę rozglądać sie za podobnymi poradnikami.
By pamelakojder
#61703 Ja w wolnym czasie bardzo lubię zagrać sobie w równe gry hazardowe moje ulubione miejsce https://bezdepozytu.com.pl/automaty-do-gier/ można tutaj zagrać w różnorodne gry wszystko w jednym miejscu. Sama często w wolnym czasie właśnie gram i sporo już wygrałam także warto spróbować szczęścia
By Brayank9
#65531 Jeżeli chodzi o faceta to na pewno jakaś strzelanka, albo fifa ;) Jest dużo fajnych gier, szczególnie na konsolę. Zobacz sobie może GTA 6 na stronie https://ekspert.ceneo.pl/gta-6 Ja akurat nie grałem, ale starsze wersje GTA są mi bardzo dobrze znane, więc może i sam też pokusze się o taki zakup.