Dyskusje o prezentach dla kobiet
By aguś1
#25034 Jakie perfumy Prouve wybrać na prezent dla koleżanki? Które mi polecicie ? Chcę jakieś takie świeże nuty zapachowe, żeby były uniwersalne i na pewno się spodobały. Nie chcę pytać o konkretne upodobania,bo to ma być niespodzianka. Tutaj https://www.prouve.com tego tyle jest, że nie wiem na co się zdecydować.
By nikita3
#25193 Co do perfum, to tutaj znalazłam ciekawy artykuł na temat ich szkodliwości https://www.amfora.pl/wiadomosc/czy-per ... czne/2604/ czy rzeczywiście są szkodliwe czy nie. Sama do tej pory nie za bardzo wiedziałam jak działają perfumy na nas, artykuł rozwiązuje zagadkę.
By Tereska087
#25218 W przypadku perfum jest to niebezpieczeństwo, że musisz naprawdę trafić w gust osoby, której chcesz je podarować. Czasami żeby nie trafić kulą w płot warto jest zdecydować się na coś bardziej uniwersalnego jak na przykład biżuteria - https://www.marko.pl/bizuteria.html. W tym przypadku znacznie łatwiej jest kupić coś co się spodoba i będzie używane z chęcią.
By AlisM
#29300 Polecam goia.pl. Mój ulubiony zapach to Si (u nich nr. 8), chociaż z takich świeżych i kwiatowych, trochę słodkich, ale przecudownych i niezbyt... cięzkich... to jeszcze Bright Crystal nr 17. Jeszcze nie spotkałam dziewczyny, której by się nie podobały.
By kimberlly
#33832 Wybór perfum na prezent to niestety nie jest taka prosta sprawa. Znajoma podrzuciła mi ostatnio bloga: http://magazynperfum.pl/ na którym przeczytałam między innymi na temat najlepszych nazw perfum. Ostatnio wpadły mi w oko jedne perfumy marki salvador dali. Co myślicie?
By meggi
#34646 Nie wiem dlaczego ograniczasz się tylko do jednej marki, ale ze swojej strony mogę podrzucić Ci bloga: http://perfumyperfumesco.pl/ znajdziesz na nim klika wpisów odnośnie tego gdzie kupować perfumy oraz jak dobierać zapachy. Ja często kiedy chcę się zainspirować zerkam na takie stronki.
By frania13
#36008 Który antyperspirant uważacie za najlepszy? Moim faworytem są te o świeżym, o kwiatowym zapachu. Wywołują przyjemne wspomnienia i są bardzo delikatne. Większość ludzi je lubi, więc mam gwarancję, że nie będą nikomu przeszkadzać. Myślę, że przed treningiem użycie ich to już konieczność.
By Amanda
#36485 Wiesz co trudno będzie doradzić bo nie wiemy jaki gust ma koleżanka. Warto byś się dowiedziała i wtedy najlepiej dobrać. Ja od siebie polecam ci ładne perfumy Carolina Herrera zerknij sobie na stronę i sama zobacz, masz okazje też porównać sobie ceny i sprawdzić w jakim sklepie są dostępne https://www.ceneo.pl/Perfumy_i_wody_dam ... errera.htm .