Dyskusje o prezentach dla mężczyzn
By EmilKryl
#45570 Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie postawiłbym na porządne zamienniki, które można znaleźć w ofercie producenta Visee, a dokładnie Aquatec oraz VarioClip które sam używam i jestem pod ogromnym wrażeniem jakości, ceny oraz tego, że naprawdę równomiernie się zużywają.
By PatrycjaM
#45619 Podzielam wypowiedź poprzednika :) Również do swojego auta potrzebowałam przed zimą dobrych wycieraczek i znajomy doradził mi abym nie przepłacała tylko od razu wzięła zamienniki Visee jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ są bardzo dobrze wykonane, trwałe i jednocześnie pozwalają zachować dobrą widoczność niezależnie od intensywności opadów deszczu, czy śniegu :)
By ArkadiuSz
#46011 No to i ja będę musiał w takim razie je sprawdzić :) Ostatnio trochę słyszałem pozytywnych wypowiedzi na temat Visee i super, że jednak są tutaj jakieś konkretne wskazówki jak się za to zabrać oraz na co warto zwrócić uwagę. Dam znać jak też je wymienię i trochę potestuję :)
By EmilKryl
ArkadiuSz napisał(a):Najpierw zamówię na przód sobie VarioClip, a jak się sprawdzą to domówię na tył BackSide. Oby były tak dobre jak o tym piszecie :)

Przekonasz się sam, ja uważam że na pewno się co do nich nie zawiedziesz. Natomiast wszystko zależy czego oczekujesz, w takiej cenie ciężko będzie trafić na coś lepszego.
By luckyshop93
#53417 Ogólnie to też miałem ostatnio problem z wycieraczkami i zamiast kupić od razu nowe to naprawiałem w nieskończoność. Znajomy podesłał mi namiary na sklep https://piorawycieraczek.pl/ mówił, że jest bardzo szeroki wybór i wycieraczki dobrej jakości w dobrych cenach i faktycznie także możesz sobie tutaj zerknąć.