Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By olakarola
#30171 Jeśli szukasz zabawek dla 7-latka to polecam tą stronkę http://www.arbuziaki.pl/prezent-dla-7-latka/ Dużo fajnych pomysłów na gry które rozwiną umiejętności twórcze dziecka. Każdy rodzic powinien się zapoznać i coś wybrać dla dobra swojego dziecka.
By kasiakowalik
#30423 Słuchajcie! Ja swojej przyjaciółce na 18 kupiłam dyktafon w pendrive:http://sternal.co/kategoria-produktu/podsluchy Przekonało mnie do tego przede wszystkim to, że chciałbym zostać dobrą dziennikarką, trochę też myśli zostaniu detektywem. Uważam, że prezenty które opierają się na zainteresowaniach, są praktyczne do najlepsze rozwiązanie.
By Miriam
#30452 Zgadzam się z postem nad moim - prezenty powinny opierać się na zainteresowaniach, dlatego najlepiej szukać tego, co pasuje danej osobie. Ja osobiście uwielbiam gotować i wszystko to co związane jest z gotowaniem na pewno zrobiłoby mi przyjemnosć. Np. zestaw nowych garnków, jakieś drogie przyprawy, albo naprawdę ostre noże kuchenne. Wystarczy się naprawdę podpytać danej osoby, co chciałaby dostać, to nie jest ciężkie!!! :roll: Jeśli nie macie naprawdę pomysłu, ani ochoty czegoś kupować to po prostu spędźcie z daną osobą czas.
By Hela
#30745 Z mojego punktu widzenia, to ja bym chciała książkę. Lubię czytać, wręcz jest to moją pasją. Jak nie trafi się nikt, kto mi podaruje, to kupuję w sprawdzonym wielokrotnie już sklepie (księgarni) http://www.taniaksiazka.pl/fall-away-tom-1-5-dopoki-nie-zjawilas-sie-ty-penelope-douglas-p-1013309.html gdzie zawsze znajduję fajne promocję, zreszta nie tylko na ksiązki.
By zatroskanaja
#30853 Dla koleżanki z pracy można wybrać prezent z tej oferty https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-106.html Są tu klapki damskie. Oczywiście wybrała bym z tych do wyjścia na spacer czy do pracy. Może te zamszowe na słupku - mi się podobają. Nie są drogie - ceny promocyjne. Do tego ulubione słodycze i mamy prezent gotowy.
By Bejka
#31192 Wolę nie ryzykować z butami, tak samo z kosmetykami. A jeśli ma problem z wyborem to proste zaglądam do jagodowegokota i zawsze znajdę coś fajnego i nietuzinkowego. To jeden z tych sklepów, gdzie jest tak szeroki asortyment, ze bez problemy można kupic prezent dla każdego i na każdą okazję.