Dyskusje o prezentach pod choinkę 24 grudzień
By marina
#45342 Zauważyłam,że ostatnio w modzie jest robienie pudełka z różnymi rzeczami w jednym kolorze i stwierdziłam,że to fajny pomysł pakowania,tudzież samego planowania prezentu.Gdzies ostatnio widziałam także świąteczną odsłonę (bardziej inspirowaną) gdzie co prawda nie ma rzeczy w tym samym kolorze,ale pudełko jest normalnie brązowe,tam wrzuca się jakieś ładne swieczuszki,skarpetki,ulubione herbatki i tego typu drobiazgi,a to wszystko dekoruje się gałązkami świerku.Pomysl moim zdaniem super i warto wykorzystać... W tym roku zamówiłam dla wszystkich z rodziny skarpetki z Many Mornings:
https://manymornings.com/
Robimy sobie raczej takie drobne ale jednoczesnie praktyczne prezenty. Staram się robić prezent, który nie zostanie porzucony ale który bedzie cieszył innych. Ten wzór jest świetny:
Obrazek
By maksik
#45621 Ja kupuję razem z prezentami na Mikołajki. Prezenty robimy tylko i wyłącznie dzieciom. Taka tradycja. Na Mikołajki prezenty są mniejsze a na Święta większe. Na Mikołaja dzieci dostaną książki i słodycze. A na Święta zegarki ala smartwatch. Takie jak ten https://smartsafe.pl/produkty/zegarek-dziecka-kt04-lokalizatorem-gps. Z tym, ze synek dostanie niebieski a córka różowy. Maja po 7 lat, wiec na telefony są jeszcze za mali a taki zegarek ma funkcje dzwonienia więc jest praktyczny.
By Gosiak
#45773 W Media Expert zrobili dużo przecen świątecznych już 2 tygodnie przed świętami. Też nienawidzę robić rzeczy na ostatnią chwilę, zwłaszcza zakupów - wtedy myśli się o przygotowaniach świątecznych i braku czasu, dlatego podejmuje się złe nieprzemyślane decyzje zakupowe
By Devil93
#50179 Tak, oczywiście, że kupujemy. Dla nas gwiazdka bez prezentów to jak normalny dzień. Dlatego też myślę, że dobrze jest poznać taki https://swiat-rodzicow.pl/domowe-zelki- ... u-zelatyny przepis na zdrowsze słodycze. Wcale sie na nim nie zaoszczędzi, ale dzieciakom się tak przynajmniej zębole nie popsują ;).