Dyskusje o prezentach na dzień chłopaka 30 września
By Alkoklatka.pl
#47082 Pomysł na prezent - klatka na alkohol - ALKOKLATKA.PL

Zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, wykonana z najlepszej jakości materiałów - RĘCZNIE - HANDMADE!

https://alkoklatka.pl/

Obrazek

Idealny, ciekawy, a za razem kreatywny prezent. Zaskocz obdarowywaną osobę i rozbaw wszystkich uczestników urodzin imprezy czy zwykłej uroczystości rodzinnej.

Grawer GRATIS!

Możesz wybrać dowolny tekst, a My wygrawerujemy go dla Ciebie na klatce ZA DARMO

Godzina zabawy!

Alkoklatka zaprojektowana została z myślą aby zwykła impreza została zapamiętana na zawsze! Żeby dostać się do butelki z alkoholem solenizant musi odkręcić dużą ilość metalowych nakrętek co zajmie mu trochę czasu, ale przyniesie wiele zabawy i śmiechu wśród uczestników.

Aby dostać się do wnętrze klatki na alkohol potrzeba wiele determinacji i wytrwałości, odkręcenie bardzo dużej ilości nakrętek może zająć sporo czasu. Ale uśmiech na twarzy solenizanta gwarantowany!

Świetne dodatki!

W zestawie znajdziesz, klucz, który ułatwi sprawę z nakrętkami, spersonalizowany grawer, a także szklankę aby skosztować trunku, który umieścisz w klatce!
By nesy
#62926 A no jest to ciekawa opcja, ale powiem wam, że u mnie to na pewno by się to sprawdziło. Mój facet to mechanik, to wiecie, na pewno będzie zadowolony z czegoś takiego. Jednak jeszcze powiedziałabym, że warto takie https://podarujalkohol.pl sklepy odwiedzić. Dobre alko ze spersonalizowaną etykietką to dopiero coś moim zdaniem.