Dyskusje o prezentach na wszelkie inne okazje oraz inne rozmowy na temat prezentów
By Irekk
#47428 Myślę, że warto abyś w wolnej chwili odwiedził również bardzo ciekawy portal http://www.wybieramlaptopa.pl/mini-recenzje gdzie masz przygotowane rankingi najlepszych laptopów m.in w zależności od cen, przeznaczenia i użytych podzespołów wiec nie weźmiesz tzw. "kota w worku" i będziesz zadowolony z użytku na co dzień do gier, czy również pracy.
By larvek
#47945 Przy okazji tematu komputerów to ja mogę się Wam pochwalić, że... już potrafię robić format dysku, a dość długo nie wiedziałem co się z czym je. Oczywiście przy pomocy programu https://www.vebo.pl/aomei-partition-assistant-pro który umożliwia zarządzanie partycjami czyli formatowanie, usuwanie, dzielenie i scalanie ich. Program nie jest drogi, a bardzo potrzebny przynajmniej mi także jak macie z formatowaniem problemy to polecam sprawdzić.
By baska
#47957 Tutaj http://www.ideal.pl można się kompleksowo zaopatrzyć. Mają tam bowiem świetny sprzęt, w który zaopatrują firmy. Znajdziecie tam między innymi komputery do zadań specjalnych. Myślę, że warto się tam dobrze rozejrzeć i przede wszystkim skorzystać z fachowego doradztwa.
By Franki
#48194 Jeżeli dla gracza to lepiej komputer niż laptop :P
By julianna12
#48417 Ja na swoim komputerze niedawno utraciłam ważne pliki, dysk miał awarię. Dlatego wykupiłam w nazwa.pl cloud backup który sam wykonuje dla mnie kopie zapasowe plików i wysyła na ich serwer. Tam są bezpieczne.
By Anka21
#51254 Pytanie tylko, czy faktycznie warto płacić takie kwoty za komputer? Moim zdaniem, dobrym pomysłem może być postawienie na sprzęt poleasingowy. W https://taniekomputery.pl/laptopy-poleasingowe znajdziecie bardzo ciekawe rozwiązania, które powinny i Wam przypaść do gustu. Warto się z nimi zapoznać bliżej już teraz.