Dyskusje o prezentach na chrzciny dla dziecka i dla rodziców
By Kamans
#546 Zostałem zaproszony na chrzciny i nie mam pojęcia czy i komu daje się prezent z tej okazji - dziecku, rodzicom, rodzicom chrzestnym? ...i co można dać? Dobrze byłoby nie popełnić jakiejś gafy.

By Fred
#605 Wydaje mi się, że najlepiej dać kasę i jakiś drobny upominek dla dziecka. Wiadomo, że dla dziecka można kupić niewiele, a drobny upominek będzie jak najbardziej na miejscu. :)
By Monia
#1260 Wczoraj byłam na chrzcinach chłopca :) Prezent oczywiście wręczyłam jemu - w końcu to jego uroczystość. Ma 8 miesięcy i dzielnie trzymał upominek.
By Laser-tech.pl
#29796 Jeżeli zostałeś zaproszony na chrzciny to wybierz prezent który przyda się nie rodzicom a dziecku, może być to zarówno coś praktycznego z zakresu wyprawki jak i coś symbolicznego jak album grawerowany
http://laser-tech.pl/album-drewniany-z- ... -p-10.html
By mirellka0
#31332 Myślę, że to wyjdzie w przysłowiowym praniu. Byłam w kwietniu na chrzcie siostrzenicy. Robili je w http://grandmet-wloclawek.pl i tam zrobili sobie taki stolik, na nim obrus biały, żywe kwiaty, dekoracje i zdjęcia małej Karolinki. Po kościele jak tam pojechaliśmy to właśnie w tym miejscu stali, przyjmowali życzenia i osobiście odbierali prezenty,wkładając je potem do takiego wielkiego kufra, który był na tym stoliku. A na prezent coraz częściej wręcza się kasę. ;)