Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By dama_pik
#17804 Ostatnio często zdarzało mi się zamawiać koszulki z nadrukiem a to na prezent 18-skowy a to na urodziny dla siostry aż w końcu dla siebie. Pomyślałam, że wielu z was szuka czasem dobrego prezentu na każdą okazję, którym niewątpliwie są takie koszulki z nadrukami gotowymi bądź własnymi. Dlatego zamieszczam link do moim zdaniem najlepszego sklepu internetowe w tej branży http://www.sferakoszulek.pl/ Co najważniejsze- koszulki bardzo dobrej jakości a cenowo bardzo tanie bo ok 30 zł.

By Wily.pl
#18093 Tego typu koszulka z nadrukiem to czasem faktycznie bardzo fajny pomysł na prezent, jednak nie można przesadzić co do ich ilości oraz warto zwrócić uwagę głównie na jakość wykonania i nadruku przy danej koszulce, tak aby po 1 praniu nie okazała się czymś do wyrzucenia.

www.Wily.pl
By SoniaK
#18892 Taka koszulka z nadrukiem jest bardzo fajnym pomysłem na prezent, trzeba jeszcze wiedzieć. Gdzie poszukać odpowiedniego miejsca do stworzenia takiej koszulki. Spodobały mi się nadruki jakie można stworzyć tutaj https://www.didwear.com/ , koszulka z własnym nadrukiem jest jeszcze lepszą opcją.
By sasza
#21294 Ja uważam, że taka koszulka z nadrukiem to bardzo dobry pomysł na prezent. Ostatnio na przykład w oko wpadły mi takie koszulki z tatuażami: https://cupsell.pl/katalog/tatuaz. Myślę, że warto rzucić na nie okiem. Jeśli to ma być prezent dla młodej osoby to taki wzór jest teraz bardzo modny.