Dyskusje o prezentach na rocznice i jubileusze np. ślubu, czasu pracy

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na Mikołajki można znaleźć na TakaPaka.pl

By michal_07
#12285 Generalnie najfajniejsze prezenty na rocznicę można znaleźć na TakaPaka.pl
By vaiolla
#56389 Ooo jak pięknie... Wyjazd na rocznice ślubu do Krakowa- super pomysł? A wiecie gdzie się zatrzymacie? Ja słyszałam pozytywne opinie na temat hotelu Grand Ascot , mają tam nawet super pokoje rodzinne w krakowie w centrum. Także warto byłoby zwrócić uwagę na to miejsce. Jest tam luksusowo i komfortowo.
By grupka
#59787 Też bym się chętnie wybrała na rocznicę do Krakowa. Moim zdaniem to nasze najpiękniejsze polskie miasto, ma swój klimat. Tyle uliczek, zabytków, pyszne jedzenie. Co do miejsca na nocleg to Aparthotel W sercu Krakowa to będzie dobre rozwiązanie. Znajdują się w samym centrum Krakowa, mają rozsądne ceny i wygodne pokoje i apartamenty. Na taki wyjazd we dwoje idealne miejsce naprawdę.
By poirrott
#63597 Jak już mowa o hotelu to tak się zastanawiam nad tym w jaki sposób można by bardziej unowocześnić nasz hotel. I tak też szukałam jakiś inspiracji w internecie i między innymi znalazłam zamki hotelowe na kartę zbliżeniową które z pewnością bardzo nam się przydadzą i przeniosą nasz hotel na wyższy poziom komfortu.