Dyskusje o prezentach dla prawdziwych przyjaciół
By Nostalgia
#20959 Jaki polecanie krem na przebarwienia dla kogoś, kto ma problemy z nierównomiernie rozłożonym pigmentem na twarzy? Wiem, że to problem dla tej osoby, ale też mam świadomość, że byłaby wdzięczna za dobry, sprawdzony kosmetyk nie tyle do maskowania, ale rozjaśnienia tych przebarwień.

By nikita3
#21546 Jeszcze kilka lat temu dobry krem na przebarwienia to była rzadkość. Ale zapotrzebowanie rośnie, więc teraz jest większy wybór. Na stronie http://www.vichy.pl/blog/krem-na-przeba ... 60618.aspx doczytasz sobie, co powienien mieć dobry krem i na co zwracać uwagę przy jego zakupie.
By DomiHej
#24059 Dobra są kosmetyki z Vichy na przebarwienia, ale jeszcze lepszym rozwiązaniem jest peeling pirogronowy. Po kilku zabiegach problem znika :) http://www.ateliermagnitica.pl/pielegnacja-twarzy/ peeling pirogronowy wykorzystuje naturalne kwasy i w ten sposób walczy z przebarwieniami, bliznami czy trądzikiem
By pocket
#29157 Ja nie jestem przekonana, czy kremy na przebawienia są bardzo skuteczne... Najlepiej skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Jest chociażby laser Alma Harmony XL PRO, a zabieg nim można z powodzeniem wykonać w przypadku, gdy mamy do czynienia z powierzchniowymi przebarwieniami, nierównym kolorytem czy zmianami pigmentacyjnymi. W Warszawie możesz zapisać się na niego do kliniki dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/alma-harmony-xl-pro/ . Poczytaj koniecznie o tym urządzeniu, a po serii zabiegów na pewno zobaczysz efekty.