Jedyne miejsce w którym można dodawać reklamy sklepów.
By mondrala
#35172 Jeżeli chodzi o taką tematykę ksiażek to polecam wam zapoznać się również z https://ksiegarnia.pwn.pl/Sila-nawyku,68732925,p.html Jest to bardzo ciekawa pozycja odnosząca sie do ludzkich nawykow oraz przyzwyczajeń. jest to bardzo pomocna ksiażka dla osób które chcą walczyc z nawykami ale nie wiedzą w jaki sposób.
By johny5a
#35408 Jeżeli chodzi o ciekawe ksiązki to polecam wam zapoznac sie z tą pozycją https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/sle ... ub-zulczyk Ja bardzo lubie czytac wieczorami i ta ksiązka zapowiada się dla mnie bardzo interesująco. Chyba będzie następną jaką będę wertować wlasnie w wieczory.
By fiolkowa krolewna
#44594 Jakiś czas temu udało mi się natrafić na bardzo fajne wydawnictwo w sieci. Mowa tutaj o: http://www.psychoskok.pl/ Znalazłam w ich ofercie między innymi wiele dobrych książek psychologicznych. Osobiście uważam, że mają przystępne ceny, więc z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla Was przydatna.
By lisel
#45004 Jeżeli chodzi o takie książki to ja najbardziej polecam kryminały i sensacje. Ostatnimi czasy czytam tylko coś takiego i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony. Na http://tylkorelaks.pl/18-kryminaly-i-sensacja kupiłem sobie kilka nowych książek i narazie wszystkie są super ciekawe
By aguś1
#45012 Na pewno warto inwestować w różnego rodzaju poradniki. Można się dzięki temu naprawdę wiele nauczyć. Rozwój jest bardzo ważny. Nawet będąc w UK można zamawiać bez żadnego problemu polskie książki. Tutaj https://rewolucja.co.uk/ksiazki/poradniki można sobie zerknąć. Można tam znaleźć wiele ciekawych pozycji, z którymi warto się zapoznać.