Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By Kaczorek8
#37502 A ja proponuję dać sobie spokój z zatrudnianiem dodatkowych pracowników i zautomatyzować w pełni księgowość. Zdaję sobie sprawę że zrobotyzowanie funkcji brzmi trochę egzotycznie ale polecam po prostu trochę o tym poczytać :) Ja skorzystałem z usług firmy https://pirxon.com/pl// i jestem bardzo zadowolony.
By johny5a
#37583 Co do księgowości to na pewno warto będzie sie zainteresować oprogramowaniem jakim jest https://wfirma.pl/program-do-faktur-online Jest to bardzo dobry program który pozwoli Ci na trzymanie całej papierologii ewidencji sprzedaży w porządku. Warto sie nim zainteresować ponieważ jest to bardzo zaawansowany i łatwy w obsłudze program.
By efremik
#37805 Kiedy zdecydowałem się założyć własną działalność wiedziałem, że bez zatrudnienia księgowej się nie obędzie, ponieważ moje możliwości ledwo pozwalały na obsługę programu do rozliczania pitu, który pobrałem ze strony https://www.podatnik.info/publikacje/pit. Na szczęście z biegiem czasu wszystkiego się nauczyłem i dziś samodzielnie zajmuję się księgowością.
By monikabert90
#38034 Moim zdaniem prowadzenie takiej księgowości on-line może być bardzo wygodnym i korzystnym rozwiązaniem dla firmy. Warto jednak wtedy zadbać o dobry system do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej. Osobiście mogę Wam polecić system DMS, który jest oferowany przez firmę Primesoft. Na stronie http://www.primesoft.pl/pl/zarzadzanie-dokumentami/system-DMS macie na jego temat więcej informacji, polecam sobie przeczytać :)
By zatroskanaja
#38212 Dobrym rozwiązaniem dla firm jest ta propozycja http://www.glc.pl/ksiegowosc Pełna księgowość obsługa firmy. Poprowadzą księgi, naliczą podatki itp Będą też prezentować klienta w Urzędzie Skarbowym. Oczywiście biorą pełna odpowiedzialność za wykonaną pracę.
By Nikolll
#38240 Ja jestem za księgowością online bo to spora oszczędnosć czasu. Możesz samodzielnie prowadzić księgowość i wystawiać fv przez https://wfirma.pl/ Udostępniają przedsiębiorcom wszystkie niezbędne narzędzia w dobrej cenie.
By fiona45
#39094 Jak już nie którym prowadzenie księgowości samodzielnie się znudzi to warto pomyśleć o biurze rachunkowym online takim jak tutaj https://business-tax.pl , bazuje na oprogramowaniu wfirma.pl a więc jest to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z tego programu. Można wiele rzeczy fajnie i szybko ogarnąć bez wizyty u księgowej.