Luźne rozmowy o prezentach i innych tematach
By stefan201
#26677 Warto waszym zdaniem samodzielnie prowadzić księgowość firmy przez internet? Czy może lepiej zlecić to biuru rachunkowemu?

By basiaa90
#26680 Dla początkującej firmy chyba najlepszą opcją będzie księgowość online, jej koszty są bowiem najniższe - to zaledwie kilkadziesiąt zł miesięcznie. Oczywiście wszystkim trzeba zając się na własną rękę, ale nie jest to trudne, ani czasochłonne. Przetestuj sobie te narzędzia https://wfirma.pl - to jedne z popularniejszych.
By grajek
#26974 Jak dla mnie księgowość online super sprawa. Ale często i tak nie załatwia to sprawy zatrudnienia zawodowej księgowej w swoim regionie.
Potrzebujecie namiaru na sprawdzone biuro księgowe, to zachęcam do zajrzenia na tą stronę http://biuroeverte.pl/
By adik356
#28871 Natomiast ja uważam, że księgowością można zająć się samodzielnie. Tym bardziej, że na rynku można znaleźć multum programów, które znacznie ją uproszczają. Są one oferowane chociażby przez http://wfirma.pl/
By nboss
#35699 Ja tutaj z pewnością zaproponuje księgowość online https://wfirma.pl/ , osobiście uważam, że taka księgowość jest najlepsza dla firmy, ponieważ mamy do niej dostęp w każdym (jakim tylko chcemy) momencie. Nie raz miałam problem bo nie mogłam znaleźć faktury w domu, a dzięki fakturowaniu online, mam wszystko pod ręką. Idealne rozwiązanie!
By Tereska087
#35941 Teraz moim zdaniem raczej nie ma dużego znaczenia czy księgowość jest prowadzona lokalnie czy online. Wcale nie ma potrzeby codziennego spotkania się z osobą prowadzącą Waszą księgowość. Ważniejsze jest, żeby po prostu wybrać odpowiednio wykwalifikowaną firmę świadczącą outsourcing księgowości (np. http://www.glc.pl/ksiegowosc), do której będziecie mieć pełne zaufanie w tej kwestii.
By nboss
#36284 No moim zdaniem ta księgowość online to najlepsze rozwiązanie. Wiele firm z tego korzysta i nadal są zadowoleni. Sprawdźcie sobie koniecznie jak to wygląda w https://wfirma.pl/cennik/ksiegowosc-online , to jedna z lepszych firm, które potrafią zarządzić twoimi fakturami i podatkami poprzez narzędzia online. Ty nie musisz się fatygować, jeździć do księgowej osobiście, tutaj jest to ułatwione.
By wiolasa
#36912 Też mam własną działalność i również korzystam z oprogramowania wspierającego księgowość :) Najczęściej korzystam z systemu http://szybkafaktura.pl/wystawianie-faktur.php , dzięki któremu mogę szybko i sprawnie wystawić dokument sprzedażowy. Fakturowanie online to świetna sprawa, bo nie trzeba już zastanawiac się, czy wszystko dobrze wpisaliśmy- system pomoże nam w odpowiednim wypełenieniu faktury.